TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Edmond Dantes @edmondd71780121
#reach: 35206   ( 218th )
#followers: 902   ( 5164th )
Ова е од вибер група кај синот, кој е патем шесто одделение, а госпожата им е класна... Децата да се слушнеле со комбистите?! 😳😳😳🤡🤡🤡
Не бегаат од државата сите заради економски причини... https://t.co/FchSOFgGOH
23ReTweets157Favorites·Details
Одиме на 100ка https://t.co/1MHTGTxdfI
8ReTweets145Favorites·Details
Цајканиве излегуваат на пензија на 48-50 години со противуставен закон за полиција, со кој закон пензиите им се над 500 евра и сите такси возат... Јас да сум власт, го фаќам кај што вози такси и му ја одземам пензијата или алтернатива, врати го на работа да работи до 64 години
7ReTweets65Favorites·Details
Само Капо ди тути Капи имаше јајца да им рече на црквата и на останатите верски заедници да одјебат https://t.co/ca2n2szQzB
7ReTweets55Favorites·Details
Како да и објасниш на вмрана, дека има протоколи за обезбедување на претседателот, првата дама, премиерот.... https://t.co/TKrDVAGHYM
5ReTweets51Favorites·Details
5ReTweets36Favorites·Details
Пред корона, после корона. Прекрасна трансформација https://t.co/KN6xY064nU
4ReTweets34Favorites·Details
John Weed 😂😂😂😂😂😂😂 https://t.co/z3PvSXa5ph
4ReTweets33Favorites·Details
Добра ноќ само на нас сиромашните https://t.co/96m59XEPtk
2ReTweets20Favorites·Details
За која стара ФУКАРА пее Рамбо Амадеус во стиховите:
А онда је на даске које живот значе,
Изашла нека ФУКАРА и почела да скаче:
Дрка дрка ѓон, дрка дрка ѓон
@Andon_USA @ChakNaOriz хинт?
1ReTweets11Favorites·Details
Некој да ги меморира нишкиве, после некое време може да издаде Биографијата на Андон д Грејт и пари да направи.... https://t.co/MJENDt5jKb
0ReTweets14Favorites·Details
Полниќно шуткање https://t.co/v6iucteyvs
1ReTweets10Favorites·Details
Ќени брат, обрати пажња на шеќерот https://t.co/0JEQaP8RJF
0ReTweets14Favorites·Details
Зашто е важно да не ја пропуштите терапијата сабајле https://t.co/b81B9K0CEX
0ReTweets13Favorites·Details
Започнуваме DIY Project. Замена на фабричките драјвери со нови.
@DarkOnchevski @Andov_S https://t.co/mdqoH7oVSy
0ReTweets13Favorites·Details
Пуши, пуши, пушиме, гајле си немаме. Пуши цела нација.... 😂😂😂😂😂 https://t.co/epSOwjmoqW
1ReTweets8Favorites·Details
Продолжуваме каде што запревме вчера.
Трета смена 🥹 https://t.co/O2xXLud3hq
1ReTweets7Favorites·Details
Кога ја слушам песнава пред очи ми излегуваат @Scarlett_O_5, @LiquidMercury69 и @Klenentz_DGrejt 😬😬😬😬 https://t.co/y8k6pV2H3T
1ReTweets7Favorites·Details
Ало мвр, Спасовски?! Типов прави шверц со акцизна стока! https://t.co/LWync0qwEF
0ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1The Templarandon_usa66
2Чак на Оризchaknaoriz30
3Патлак илити пиштолposlediknapik21
4‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_20
5РОМАroma9237718116
6Shaban Ravenightblackravenm14
7Кенни Роджерсkrodzers14
8Benny Lavaandov_s12
9Uzurpatorot 🏁darkonchevski11
10Master Yodamasteryoda9859