TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Εφτελια @eftelijanamajka
#reach: 89237   ( 124th )
#followers: 7501   ( 317th )
@monika_potter не изгорев да седам дома. седам за да се заштитам и себе и сопругот и синот и моите шо имаат по 80 години и сите други и сѐ ова ко ќе помини да си продолжам со животот. седам оти не сум себична шо квичи секој ден дека нешто и фали. не мора медал. само да сме сите здрави и живи.
13ReTweets146Favorites·Details
утре ќе се дотерам, ќе излезам во седум, ќе се вратам во девет. поќе излез имав во втора средно.
14ReTweets134Favorites·Details
сенфкечапмајонез. https://t.co/b1NPd7IXhx
15ReTweets108Favorites·Details
тажно ми е... си замина приказнораскажувачот.
12ReTweets122Favorites·Details
јас : тато кај е точно дуќано?
татко ми : од внатрешната страна на пазарот но не влегуваш од северната туку од јужната страна.
јас : одма одам само да го најдам компасо.
10ReTweets120Favorites·Details
шо стори силење овие од вмро против бате саше... абе кај бевте пичмајчини низаедни да му се силите дур ви рикаше по телефони...
14ReTweets104Favorites·Details
како да ви кажам ама никој ништо не очекува од вас... ваш си е животот шо сакате прајте си.
16ReTweets80Favorites·Details
розевите за гостите од кај невестата, белите за од кај зетот. https://t.co/rs6uUGjvsZ
9ReTweets113Favorites·Details
meanwhile јатрвите од двајца брачеди: https://t.co/ytTPMOEkDv
10ReTweets101Favorites·Details
да се собериме ние шо не си ги прикажуваме децата ко пренајпаметни по социјалните мрежи и да си излупиме по една мандарина... а можи и чај од маточина да си попариме.
10ReTweets94Favorites·Details
јас ко ќе ме спизди некој. https://t.co/kkIOD8uT1J
12ReTweets77Favorites·Details
шо и да напрај жена ќе се најди некој/а будала и ќе рече види ја КУРВА.
9ReTweets85Favorites·Details
зборвај ми за европа, тивко полека. https://t.co/K6hiQ30IbV
10ReTweets82Favorites·Details
run Саше run...
7ReTweets89Favorites·Details
@MickoskiHM @dimovskigoce бо бо бо бо водата спија, ти мајчин не спијаш.
11ReTweets72Favorites·Details
8ReTweets78Favorites·Details
нормално секретаро прв ќе се вакцинира, да не треба случајно јас шо сум со физичко присуство и шо седмично влегувам во најмалку 3 чисти паралелки и една комбинирана и по којзнае колку пати повторувам крени маска, не вади маска, носете маски, не госпоѓо не само визир маска мора.
8ReTweets74Favorites·Details
мене ми е ќеф шо стасаа вакцините... тоа што не ми се допаѓа е цел тој медиумски циркус... можеше и без него.
5ReTweets80Favorites·Details
низ поле пелагониско.

#содозволасподелена https://t.co/NpRffGsLSG
8ReTweets71Favorites·Details
мислам дека ни е јасна потребата од сексуално воспитување како предмет и корисен и ефективен класен час каде класните раководители нема да си го средуваат дневникот дури учениците си праат муабет или повторуваат за тест туку ќе разговараат на сите "скокотливи" теми отворено.
7ReTweets66Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_7
2Kibble Dkibbled95
3Букетbouqet1005
4Chlamydiaschiffer_pg145
5МилаШилаmilashila95
6crvenokosata2eyeshadow4
7Marija Danilovskamarijadanilovs14
8Elearthling_el3
9Tea Cuptea_cup_it3
10Jack LaGuardia from Pancharevopaparov3