TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ир @ei_r
#reach: 3315   ( 1578th )
#followers: 1351   ( 3076th )
Name a bigger деген. I'll wait. https://t.co/fT2x7tCq0M
5ReTweets38Favorites·Details
ир@ei_r23 Jan
@priberen Добра ти е профилнава
1ReTweets1Favorites·Details
ир@ei_r22 Jan
дали е можно!? https://t.co/JL7OauVEVW
0ReTweets3Favorites·Details
ир@ei_r22 Jan
@posleDIKnaPIK кратово?
0ReTweets3Favorites·Details
ир@ei_r22 Jan
@miodmag ја може сум сроден, ама сум суден...
0ReTweets3Favorites·Details
@batozile @EdnaNizaedna ти реков
0ReTweets3Favorites·Details
ир@ei_r22 Jan
@priberen @posleDIKnaPIK на тоа мислев, ги смешав
0ReTweets2Favorites·Details
ир@ei_r22 Jan
имам едно моделче, баш ко за тебе... https://t.co/tD9MJHNwqr
0ReTweets2Favorites·Details
ир@ei_r23 Jan
@miodmag Мерси, но мораше да финиширам две полнети пиперки од неделата... Веќе не сум кадарен.
0ReTweets2Favorites·Details
ир@ei_r23 Jan
#онакога си лидер во западен Балкан. https://t.co/wByH4efJXS
0ReTweets2Favorites·Details
ир@ei_r23 Jan
@JasTheGreaTTT Па таа е најдобрата! Michael Steele, басистката на Bangles, ама ја особено ја сакам пошто има свирено со Snakefinger. Пази ова:

#музичкиВредности
#твитерРадио

https://t.co/42PmnXFlZ5
0ReTweets2Favorites·Details
@miodmag слободно вдахнувај си од ск 90ти
0ReTweets2Favorites·Details
@EdnaNizaedna @batozile ни у лудило. баш најбољата му се падна.
0ReTweets2Favorites·Details
@EdnaNizaedna @batozile не, види, со некои луѓе ти е подобро него со целиот свет
0ReTweets2Favorites·Details
ир@ei_r22 Jan
@kashlicaa pse jo?
0ReTweets1Favorites·Details
ир@ei_r22 Jan
@posleDIKnaPIK и на дончо аутфитот му е добар
0ReTweets1Favorites·Details
ир@ei_r22 Jan
@JasTheGreaTTT 🤔 замислив. не ми изгледа лошо... таман ко за нас сениори :) нек снимаат побрзо, дур не сме отпатувале :)
0ReTweets1Favorites·Details
ир@ei_r23 Jan
@nikojsi @Mojsoskata @LegitMacedonia СССР немале „операција сапун“, во најмала рака.
0ReTweets1Favorites·Details
ир@ei_r23 Jan
@rsmsdsm април накај ноември
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Оќоmiodmag10
2LaLineajasthegreattt5
3Жилеbatozile5
4Приберен сумpriberen4
5Една Низаеднаednanizaedna4
6Патлак илити пиштолposlediknapik3
7Мојсоскаmojsoskata2
8КАШЛИЦА 🤧kashlicaa1
9Морковчеturchinche171
10Миле Бардаклија #БојкотирамСевернаnikojsi1