TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shtevalj ☝️ @el_megunogovic
#reach: 45345   ( 722nd )
#followers: 7096   ( 346th )
#1
#NewProfilePic
Selfie so eden poznat Tviterdzija 🙏🤓 https://t.co/JbPMAHlmf0
7ReTweets51Favorites·Details
#2
Дечки од утре 16.07.2020 почињам да пишем колумни со наслов "Бегање од проблемите" со Штеваљ Меѓуновичи. Следете ме ќе има интересни дешавки. Убава вечер
10ReTweets37Favorites·Details
#3
Bleva dele për t’i mbajtur 🐏 ❤🇦🇱 https://t.co/oQ1IjhVxe0
9ReTweets33Favorites·Details
#4
-Кој е најтешкиот дел во балетот?
-Да кажеш дома дека си геј...
8ReTweets28Favorites·Details
#6
Соопштение: Од 1 Август 2020 година официјално го закључувам профилов 🔐. Секој кој ќе сака да ме чита или заследе, ќе треба да плати 50 евра во денарска противредност. Што е доста, доста е. А сега имајте си убаво попладне.
5ReTweets33Favorites·Details
#7
Ke glasam za toj sto ke ja restartira Veleska Topilnica
6ReTweets25Favorites·Details
#8
Maci maa snoshti eden mi pishitt da me nosel na sladoled vo Palmaa... hahaha mu pishim :decko poleka ni te znam ni te poznavam, odma sladoled, ali ako e za sedumka moze da razmislam ,,,,, hahahahaah ludaco edna ne si ta4na https://t.co/GwobDmb75h
5ReTweets27Favorites·Details
#9
Колку сме џандари што работаме администрација во Мвр, и јадеме по пола пита за доручек? Ај регрутација моља ви са!
7ReTweets16Favorites·Details
#10
Да сте ми дома и да ми спијате до после 7 сато, кој не земе да ве рани само со мувлосан леб, еве земај одма р'кни ме во фаца.
6ReTweets16Favorites·Details
#12
Vo Avgust e zetvata 🍾🍾🍾 https://t.co/hd9UBLrQaf
6ReTweets11Favorites·Details
#13
Sto ja napadnavte tolku Dua Lipa be, od kaj znaete niz sto pominuva vo zivotot!
5ReTweets18Favorites·Details
#14
Некој да ме гушне? За да заплачам ми е....
5ReTweets17Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🏴‍☠️TigarTigroviç🏴‍☠️tigartigrovix1