TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Елче Зелче @elchezelche
#reach: 59407   ( 199th )
#followers: 7187   ( 359th )
Феминизмот е измишљотина на богатите мажи чија цел е да ве убедат дека кариерата,парите и амбициите се поважни од семејството.Додека ние работиме и не' нема дома, децата ни се оставени да бидат учени и воспитувани од државата и да си ја тераат агендата: лесна контрола!
Рекла сам!
39ReTweets163Favorites·Details
Саздо живее 🖤❤️ https://t.co/dOAiRqWhXB
28ReTweets197Favorites·Details
Јас сум Македонка.
По националност, во душа и срце.
Низ мојата крв тече Македонија.
Со македонска мисла израсната.
Македонија ми важна колку и моите деца и кон неа имам безусловна љубов.
Си издржала секакви предавници, ќе ги издржиш и овие.
Биди вечна Македонијо❤️💛 https://t.co/to9WIKgmSO
20ReTweets281Favorites·Details
39❤️
Денес славам роденден.
Се што е вредно за живот имам.
Единствена желба ми е моите деца да живеат во поубава Македонија. https://t.co/OQOXtb6mLf
5ReTweets442Favorites·Details
На денешен ден пред 11 год Македонија славеше, Скопје ечеше! Светот не запозна како горда нација.
Денес...денес сме испрдок на муртинската политика, подјебавка на Балканот, пропаднат европски експеримент. https://t.co/pDEsO7L22M
21ReTweets165Favorites·Details
За Саздо ❤️🖤 https://t.co/PVVsKD2ds2
7ReTweets156Favorites·Details
Вечерва за Саздо и во негова чест играа врвни фудбалски имиња од Вардар и Тетекс.
#СаздоЖивее 🖤❤️ https://t.co/zHp4EGPeCS
12ReTweets94Favorites·Details
Учебната година само што не започнала, учениците свидетелствата од минатата година не ги добија.
Северна у НАТО и никад у ЕУ!
12ReTweets71Favorites·Details
Од вредни работи кои сум ги добила ја вбројувам и оваа благодарница за Сончева Револуција во која сум заедно со најјаката екипа на свет 👌💛❤️ https://t.co/PzhbWkaegZ
6ReTweets83Favorites·Details
Добро утро ❤️💛👌 https://t.co/yRAaRvjQ32
5ReTweets76Favorites·Details
Викаш ако одам пеш истовремено штедам на струја и ќе симнам од наслагиве народни пари, а? https://t.co/tsoVw2rhpn
5ReTweets62Favorites·Details
Со капаче, 3,2% масленост поевтино отколку 1,6% масленост и без капаче 🤣🤣🤣 https://t.co/W0zx0V07jq
1ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии