TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Електрашица @elektraska
#reach: 12280   ( 1548th )
#followers: 197   ( 15778th )
Повеќе би горела од тебе него ли да сум со некој со кој нема оган..🔥
8ReTweets17Favorites·Details
Заврна.
Дожд, водење љубов и спиење.
2ReTweets18Favorites·Details
Слушам немаш план, дај да ти го пополнам.
1ReTweets16Favorites·Details
My Twitter Crush is: @denicijaaa

Find yours at https://t.co/AgMPhtR0aM

https://t.co/48q5giMVy3
1ReTweets4Favorites·Details
Денеска петок се падна у среда. Ајде на пијачки.
0ReTweets12Favorites·Details
Ако не се лапаш добро на прв, нема втор фиксно. https://t.co/Tw4AptXZdV
1ReTweets3Favorites·Details
Од сексови само вакви https://t.co/r1hSpxEklk
1ReTweets9Favorites·Details
Од трети смени оваа ми е омилена. #третасмена https://t.co/uohNN09wez
0ReTweets10Favorites·Details
Кукло, мацо, бебо и други називи од кои се ежам 🥴
0ReTweets10Favorites·Details
Дајте у ск фризерка шо знае да прае мн добар екстремен балајаж (плав). Рт
1ReTweets2Favorites·Details
Мразам неорганизирани луѓе.
1ReTweets6Favorites·Details
Кога пиеш преку ден и другарка ќе те убеди да му пишеш “буден ли си?” у 20h. 😂
0ReTweets9Favorites·Details
Денеска излеа научив да рачунам.
0ReTweets9Favorites·Details
Лош ден е за убав шопинг.
0ReTweets4Favorites·Details
Засекогаш ќе бидам девојката шо се возбудува од убави бои на небото.
0ReTweets8Favorites·Details
Дефинитивно имам тахикардија, кој сака нека честита ✨
0ReTweets8Favorites·Details
@denicijaaa Влажно до умерено 😇
0ReTweets4Favorites·Details
Ново омилено место за фотосинтеза. https://t.co/Yziy9fOtm1
0ReTweets7Favorites·Details
@denicijaaa @Veterinarot @dreamhouse99 @stefankitan @mark_cornettt Со задоволство ќе ви бидам ќерка.
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Деницијаdenicijaaa9
2Џекиseedno_8
3stefankitanstefankitan7
4Филан Чоекfilankisija6
5𝗯𝗮𝗹𝗲𝗿𝗶𝗻𝗮𝘁𝗮callmemicci5
6𝓼𝔀𝓮𝓮𝓽 𝚋𝚞𝚝 𝚂𝙰𝙻𝚃𝚈 ❤️‍🔥donotcallmsugar4
7Корутинаkorutina3
8AMGthemacedon7772
9Пет денаркаabvgdgezzsijkl2
10Sara Kuma Liska,sex instructor-first lesson freepizdavimater2