TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 53214   ( 421st )
#followers: 4321   ( 823rd )
Ако ви се поминати 3 месеци од Синофарм или Синовак, од утре без закажување можете ако сакате да примите трета доза Фајзер
21ReTweets62Favorites·Details
Има ли подобра вест од тоа дека се враќаат Лира, Гонг, Сјај и Билјана во нашите маркети?
14ReTweets80Favorites·Details
ФБ и Инста капут?
6ReTweets69Favorites·Details
Фала Букинг, ама во Велес можам да одам и дома бесплатно. https://t.co/frCfM2RWD1
1ReTweets4Favorites·Details
Епизода „имам ковид” бр 8253001

Температурата ми е рамно 36.

Ништо не ме боли, само кивнав 2-3 пати по ред.
0ReTweets12Favorites·Details
@SofreTrifunoski Не знам кое време си бил основно, ама купувавме секоја година, соодветно на програмата на предметот
0ReTweets11Favorites·Details
Од се што може да сонува човек, јас две ноќи по ред сонувам како ја сликам зградата Лепа Брена во Свети Николе за на Инстаграм.

Да, постои зградата.
1ReTweets8Favorites·Details
Како да видиш фејк од авион?

Многу лесно.

Лево, Al Contrario 100ml. Десно како навистина изгледа истиот парфем.

Овој парфем не постои во пакување од 100ml, туку исклучиво во 50ml. https://t.co/9TZ9IvQTnG
1ReTweets8Favorites·Details
@SofreTrifunoski Де бре де, немаше ли ти ОТП во основно?
0ReTweets10Favorites·Details
Имам развиено алергија кон зборови од типот на работилница, реинтеграција, синергија, семинар, состанок на зум, експерт, колонија, обука...
1ReTweets7Favorites·Details
Шо ме испододадоа велешани на ФБ, почнав да проверувам да не сум станала советничка
0ReTweets9Favorites·Details
@raffaello125 ај па ти шо не си земеш нокиа 3310, шо ќе те пљачкаат овие од епл
1ReTweets5Favorites·Details
@topanskoboy @LaGiocondaBruna @tiktaknaradio Најдесно е референтна скала. Ако добиениот резултат е над референтната вредност, значи има доволно. Ако е под, значи нема. Ко со секоја можна анализа на што и да е. Овој резултат е помал од референтната вредност, значи се води како негативен, односно недоволно.
0ReTweets3Favorites·Details
@enema_visoki такви сме јас и водителката од задруга
0ReTweets3Favorites·Details
@indig05alpha На оваа и сметаа луѓе што читаат книги на плажа 😂
0ReTweets3Favorites·Details
Никогаш не помислив дека некогаш ќе го речам ова, ама ми се оди во Охрид
0ReTweets3Favorites·Details
И уствари Синофарм излезе тоа што нè плашеа дека е Синовак
0ReTweets5Favorites·Details
@UnaFeataMushata @SofreTrifunoski По 100 денари на почеток на полугодие ни собираа за фотокопирање нас за тестови :D
0ReTweets2Favorites·Details
@enema_visoki не, водителката од задруга
0ReTweets2Favorites·Details
@UnaFeataMushata @SofreTrifunoski Дури и кога ни даваа бесплатни книги од школо, работните тетратки нормално си ги купувавме. Една работна тетратка 200-500 денари, зависи кој предмет. И за лектира имавме работни листови :D.
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Sofre Trifunoskisofretrifunoski7
2Холиunafeatamushata4
3Извесна Бренда 🌚 Ребрендиран профилklarascholz4
4Níveafrencique4
5Сbilbord_ikona4
6Гушкачотtopanskoboy3
7Ла Џокондаlagiocondabruna3
8Тик Так на радиоtiktaknaradio3
9двеста тристаenema_visoki2
10Anaraffaello1252