TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Вселена @ellielche
#reach: 0   ( 4054th )
#followers: 3826   ( 965th )
Кучичи ми се пресмешни, Тоби синоќа некако се ослободил од околувратникот и му ја здувнал, а Луси во 4 сабајле нѐ разбуди со завивање ко права волчица дека ја оставил сама.
0ReTweets3Favorites·Details
Некни само што прочитав дека донесена е одлука за целосна забрана на најлонските кеси во пиљара, а другиот ден и во маркет, гледам Кинг банани спакувани по килограм во најлони. Не може ова вака бе другари.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии