TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Чупето од Битола @emchebt
#reach: 57660   ( 271st )
#followers: 3279   ( 1234th )
Сите успешни жени, ама баш сите немаат ниту маж, ниту дечко. Нели малку е чудно тоа?!
30ReTweets82Favorites·Details
Да одберете едно јадење кое мора да го јадете 3 пати неделно за ручек до крајот на животот, кое би било?
Јас би спанаќ со јајце потпечен и јогурт.
5ReTweets88Favorites·Details
Во еден оглас за работа прочитав бараат линк од твитер профил....
Поарно да барат потврда од психолог, ама тие си знаат.
9ReTweets65Favorites·Details
@CyrilOfMacedon @Kozica_Cer Постигнале врв на тоа што го зацртале во животот.
1ReTweets1Favorites·Details
Ниту една друга "припадност" на светот го нема овој болен ум и за жал овие права и слободи што им се дозволуваат на овие.
Оди бе со кој сакаш имај секс ама не го замарај светот со твоите болни фантазии. https://t.co/lMAwoAzqnm
0ReTweets4Favorites·Details
Почнав да размислувам за омилен алкохол. 😵‍💫
0ReTweets5Favorites·Details
@TheArcher____ @PufkaM Секој со своја перспектива на нештата, ниту генерализирам, ниту поставувам дефиниции ама ви било досадно и ајде. Јас само ги опишав жените што ги гледам околу себе, имаат тоа што имаат, постигнале тоа што постигнале и бликаат од среќа. Н
0ReTweets1Favorites·Details
@dreamhouse99 Друга е.
0ReTweets0Favorites·Details
Колку се помаливте еј..
0ReTweets0Favorites·Details
Немам време да прочитам се, ама колку се попалија
😅😅😅 https://t.co/Ftj7Zhr5L4
0ReTweets0Favorites·Details
Цел град ли нема вода и зошто?
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🇩🇴CyrilOfMacedoN🇩🇴cyrilofmacedon1
2Јордан Пиперкатаkozica_cer1
3The Archerthearcher____1
4Пуфка Царица Милицаpufkam1
5Dream Housedreamhouse991