TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тепсија @emilica32
#reach: 27356   ( 990rd )
#followers: 1316   ( 3190rd )
Нудам гајба пиво или еден Џони, и да дужам услуга пример ручек у некоја од селските кумановски кафани доколку некој од ХРОМ може да ми помогне да пронајдам мало кутре да го спасам :) на кругче во Хром каде што се градело зграда е видено. https://t.co/he1H91ixDQ
20ReTweets30Favorites·Details
Полицијата уште ли е у Вевчани???? https://t.co/SBaD9M8OP9
5ReTweets22Favorites·Details
@TheFitzzz У очи директорка во Куманово за наш имот ставен во зелена зона опкружен со дивоградби ми кажа: еееее па тие биле храбри, изградиле и сега ќе си легализираат.
1ReTweets3Favorites·Details
@Edge972 @nekoj_nekade Девојче од паланка, да се сеќавам.... Чемер и јад 😭
0ReTweets4Favorites·Details
Србија, државиште. Може да хејтате само зашто сте хејтери. https://t.co/7ZOw2W1MAr
0ReTweets4Favorites·Details
🤣🤣🤣🤣 https://t.co/3kbBvTxFzY
1ReTweets1Favorites·Details
@MadEptenLud @MoonYeeTkaTka Не се они за протести, туку за акции, граница итн. Гревче
0ReTweets3Favorites·Details
@popmisa @aerodrom1312 @ZdravstvoMK Чекај, не знаат што е табеларен преглед. Ги збуни.
0ReTweets8Favorites·Details
@DeboraSkunk @tea_cup_it @md_marmar Најдобар, не го сменив откако го добив на поклон, е сега солен е ама вреди, иако подобро е да го добивам на поклон 😁😁😁
0ReTweets3Favorites·Details
@DeboraSkunk @tea_cup_it @md_marmar Да, инаку од тие за менување Кавали у златно кутивче со нешто тигресто, буквално ме боли глава од него, толку благо и јако еве две години се мачам да го потрошам, да знаете ако го имате на ум 😁😁😁
0ReTweets3Favorites·Details
Кутре на дужност :( https://t.co/8J684TWAqH
0ReTweets2Favorites·Details
@DeboraSkunk Денот, не торта 😜
0ReTweets2Favorites·Details
@konjcheto @Strastniot Ретриверче
0ReTweets2Favorites·Details
@Kkk25146948 Јас само знам дека лечат преку телефон
0ReTweets2Favorites·Details
@konjcheto @Strastniot Пинч е тогаш
0ReTweets2Favorites·Details
@konjcheto 🤣🤣🤣🤣
0ReTweets2Favorites·Details
Очи да си извадите https://t.co/veDTnFerCN
0ReTweets2Favorites·Details
@Gogiche Госпоѓа Лидија Ланг.
0ReTweets1Favorites·Details
@Edge972 @nekoj_nekade Леле леле да го оправат да не лежи или да лежи помалку...
0ReTweets1Favorites·Details
@nekoj_nekade @Edge972 На пешачки одел човекот
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
15 џи Еџedge9724
2Freemannekoj_nekade4
3баба зинетиcentraphor094
4Безценнаdeboraskunk4
5[email protected]@[email protected]marijadzs3
6Млада Партизанкаkonjcheto3
7Бапчоthefitzzz2
8Zivoten Sovetniksvadba112
9Tea Cuptea_cup_it2
10marmarmd_marmar2