TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Eмка Кремка @emmacvetche
#reach: 67426   ( 263rd )
#followers: 2681   ( 1528th )
Требаше ова да пројде на парадата. https://t.co/FBqVyCWAc6
52ReTweets263Favorites·Details
Веста дека пластичните кеси од 1ви декември ќе бидат 15 денари е една од најдобрите ствари у последно време.
23ReTweets185Favorites·Details
Фејв и ќе те погодам кој ти е твитер симпатија.
5ReTweets278Favorites·Details
не ми се флита, ќе твитам. https://t.co/tesVZN4BNs
7ReTweets177Favorites·Details
со оганче на инста до брак 🔥 https://t.co/dij9pa1N7F
10ReTweets98Favorites·Details
А знаеш дека треба и да ги прочиташ сите книги што си ги купил на саем, а не само да ги сликаш, така?
10ReTweets94Favorites·Details
Сакам да сум слаба за да може секое парче облека да ми стои добро.
There, I said it.
5ReTweets79Favorites·Details
не, од Алкалоид е https://t.co/IZ80OgXMCw
7ReTweets63Favorites·Details
Денес ви е шансата да и слајднете на симпатијата во дм со "абе виде тоа кај Емка на твит со симпатиите хахаха, иначе ти како си ми?"
7ReTweets57Favorites·Details
Не мразам дебили, туку дебили со самодоверба.
There, I fixed it. https://t.co/wa1pRDP7NF
8ReTweets54Favorites·Details
Има разлика меѓу бидување саркастичен и бидување ѓубре.
7ReTweets51Favorites·Details
желба имам, сила немам.
6ReTweets48Favorites·Details
Кога ќе остарам сакам да ме идолизираат на твитер.
5ReTweets48Favorites·Details
Без проблем праам хаос, не сум свесна.
6ReTweets45Favorites·Details
бооо па за 35 денари ли ќе трпиш вакви стресови во животот https://t.co/mv9yDqSDHA
9ReTweets35Favorites·Details
Јорган сезоната ја прогласувам за отворена.
2ReTweets54Favorites·Details
Пакетите се подигнати од @MozzartBetMK. Фала ви уште еднаш бебоси 💖🍻 https://t.co/pwwyG5uaKA
5ReTweets40Favorites·Details
Пари се за трошење, луѓе се за сакање.
5ReTweets38Favorites·Details
По консултација со светото тројство и денешните реакции на твитерџиите во однос на #MetGala2021, даваме предлог оваа година покрај твитер награди да се организира и #ТвитерГала2021. Организација, се слушаме ли?
6ReTweets33Favorites·Details
Сакам да ви го имам слободното време за правење фејк профили.
0ReTweets33Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1смотанzijanchoek11
2little starstarlittle3415
3aлисa у вондeрлeндiamalicemadness3
4Ineffablealexandra_ynwa3
5Извесна Бренда 🌚klarascholz3
6Нандоniceasshole12
7двеста тристаenema_visoki2
8Методија да даmetodij_a2
9Рубин Карминdisfunkcionalen2
10🐇tiliaiv2