TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Creative Emphatic, Kindness Fanatic @emphaticfanatic
#reach: 7049   ( 1689th )
#followers: 661   ( 6668th )
Torn between: Треба да работиш, учиш, ако не сега кога? 😀 и треба да уживаш во животот, ако не сега кога? 🥲
8ReTweets55Favorites·Details
Слушам во последно мноогу лесна била програмерсксва работа. Навистина тоа, вака искрено? 🙂
0ReTweets3Favorites·Details
Зошто IQ коефициентот е обратно пропорционален со нивото на самодоверба? Зошто не е обратно на пример? 🤔
0ReTweets6Favorites·Details
@Kopnezh Интересна работа што ја слушнав е дека со една година курс програмер си хахах. 😂 Си реков да истражам баш дали е така 😀
0ReTweets2Favorites·Details
@tokmutaka Претпоставувам, вистинскиот одговор. 🙂
0ReTweets1Favorites·Details
@tokmutaka На крајот сепак во зависност од IQ-то, можно е. 🙂
0ReTweets1Favorites·Details
@retired_twink Btw ништо глупости моментално.
0ReTweets1Favorites·Details
Во меѓувреме на кратко пуштив некој live performance на Beth Hart, сега неќам да го исклучам, отиде цел саат. 😀
0ReTweets1Favorites·Details
@Mermaiid_ariel Не, никогаш, искрен одговор.
0ReTweets1Favorites·Details
@LidGo5 All the best! 🎉🎉
0ReTweets1Favorites·Details
@Dr_Dina_1 Лоша комбинација, дефинитвно.
0ReTweets0Favorites·Details
Кој researcher сум, не е можно. 😬
0ReTweets0Favorites·Details
https://t.co/jz3NCpeWCc I better live in his world, then live without him in mine. 💘
0ReTweets0Favorites·Details
*На прво мислев де. 🙂
0ReTweets0Favorites·Details
@Mermaiid_ariel Better not. Таа константна анксиозност, to get things done (во најдобар ред) не ти треба.
0ReTweets0Favorites·Details
@Mermaiid_ariel Добро е и полабаво.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Жар птицаmermaiid_ariel3
2Токму такаtokmutaka2
3Dina 👩‍⚕️dr_dina_11
4Параноичнаkopnezh1
5malnourished victorian paperboyretired_twink1
6LidGolidgo51