TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

двеста триста @enema_visoki
#reach: 32428   ( 255th )
#followers: 620   ( 7258th )
никад нема да пркнеме како народ https://t.co/nVeGbmvCmn
21ReTweets119Favorites·Details
направи скриншот, оди во стокомак земи го сосов заедно со некој пченкарен чипс по можност и чипсот да е со кашкавал па пиши после царе да ми кажеш како е 💪 https://t.co/0vPXI2N9qB
7ReTweets124Favorites·Details
aaaa od doma li rabotis da ne e toa so kamioni dispeceri mispeceri sea site so go rabotat
8ReTweets61Favorites·Details
можеби е овој тој ветар што на сите ни е потребен понекогаш да не дувне во грб, убав ден твитергии 💙🤗 https://t.co/cm3PWduD6W
5ReTweets47Favorites·Details
@Vasilevski24 ти додека твиташ овде форици алегорија го брка Хамилтон, свести се
0ReTweets5Favorites·Details
@Starlite341 samo angliski da znaes i site vrati ti se otvoreni
0ReTweets4Favorites·Details
@devojkasokafe кој отвара вака чипс бе, вие сте демони
0ReTweets3Favorites·Details
@GoceOdPrilep има бе овој у црвеново твитер?
0ReTweets2Favorites·Details
@Blackravenm @MilaShila9 среќен да си жив и здрав <3 🍻
0ReTweets2Favorites·Details
@Skraci па не се бе сите како тебе Скрачи, непослушни мачки :)))
0ReTweets2Favorites·Details
@Nivkilrah auuuu 🔥
0ReTweets1Favorites·Details
@bastetnoir_ аууу не насекира 🔥
0ReTweets1Favorites·Details
@kamijon007 ne baratas so gps ti dobro ke napraime problem
0ReTweets1Favorites·Details
@zstaka abe da ama vikaat nekad se gagja da nema rabota ic pa mozes da dremnes nekoj saat 😉
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Диа zmijanivkilrah1
2Ив🐱bastetnoir_1
3Езерџијатаvasilevski241
4prostmoderenmagnetolicious1
5TheCrown👑dkraunn1
6Девојката со кафетоdevojkasokafe1
7GoceOdPrilepgoceodprilep1
8palčicaelokventnaligla1
9preciosaubava1101
10Венцо Утовар - Истоварkamijon0071