TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Geralt of Rivia @erbaphostapler
#reach: 1734   ( 1529th )
#followers: 1734   ( 2606th )
@Georgievski Цреп, која е твојата логика што нит претседателот нит премиерот смеат да го искористат името Македонија во официјалните објави, туку користат "нашата земја"? Ај да видам дали ти не размислуваш труло!
0ReTweets12Favorites·Details
@Georgievski Каков шупак си ти чоече, не е ни чудо што правењето паљачо ти е едина шанса да те унапредат🤡
Чидто да знаеш, земјата е Македонија!
0ReTweets10Favorites·Details
@Georgievski 99% се со скриен идентитет, ама тоа не те прави тебе помалку глуп!
0ReTweets2Favorites·Details
@Georgievski Сому, гледа и чита плебс кој е глуп, поглуб, најглуп, партиски бот со твитер акаунт🤡
0ReTweets1Favorites·Details
@Antrahinon @BlazoElixir Бар не живат со мама и тато а начукале 30 години во газето
0ReTweets0Favorites·Details
We are Ye U 💪🏻 https://t.co/85wfRRcNW8
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Гоце Георгиевски 🇲🇰georgievski4
2Д ФарМацИсТantrahinon1
3Едвард Благојчеblazoelixir1