TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Еск0бар @esk0bar_0d_sk
#reach: 5000   ( 1045th )
#followers: 9305   ( 205th )
Ќе понесе ли некој одговорност во државава?
1ReTweets2Favorites·Details
Скарани сте?
0ReTweets5Favorites·Details
Најтешко е да се стави пепел на крај...
0ReTweets3Favorites·Details
Ама среќна среда е!
0ReTweets2Favorites·Details
@cvetkovskad каде сака, ќе се договориме...
0ReTweets1Favorites·Details
@TheRedHair4 осеќав...
0ReTweets1Favorites·Details
@TheRedHair4 ќе се смирите ај
0ReTweets1Favorites·Details
@TheRedHair4 да му веруваш на дедо!
0ReTweets1Favorites·Details
@hebagoddess +1 ама се навикнува човек
0ReTweets1Favorites·Details
@ednazelba Што така?
0ReTweets1Favorites·Details
@ednazelba шкорпија а...?
0ReTweets1Favorites·Details
@ednazelba ќе го оправиш
0ReTweets1Favorites·Details
@ednazelba Доста паметно од твоја страна 😂
0ReTweets1Favorites·Details
Лајк ако и ти мислеше дека ќе врне денес.
0ReTweets0Favorites·Details
Како се копаше тунелот!
The Naked Gun III - Leslie Nielsen - Prison escape https://t.co/3V2f2QBAbB via @YouTube
0ReTweets0Favorites·Details
Па што ако е сончево, тапа е денот...
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1АлишаАлмаз 💎ednazelba4
2ЅВЕЗДА💫theredhair43
3Дарлаcvetkovskad1
4Хеба Паметњаковичhebagoddess1