TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Daniel Evrosimoski @evrosimoski
#reach: 34755   ( 907th )
#followers: 1267   ( 3356th )
После само 4 ипол години стигна до фазата "И Грујо исто правеше..." https://t.co/pS1WmICFjI
16ReTweets64Favorites·Details
Неутровмрана https://t.co/T6gdGr3ZxO
6ReTweets9Favorites·Details
Сите изјавиле дека "као" понудиле некаква помош, ама на крај помош не дошла.
Класика македонска - да се мрда локомотивата само за да изгледа дека возот наводно се движи.
А всушност сите само си ја префрлаат одговорноста додека се олади темата. https://t.co/53EoyfORgR
6ReTweets14Favorites·Details
Not great, not terrible - 20 април 2021 https://t.co/lG5VZ4iYD2
3ReTweets3Favorites·Details
Не постои дно кое македонското собрание не може да го пробие https://t.co/Yfo4YBfrG9
1ReTweets10Favorites·Details
Not great, not terrible - 18 април 2021 https://t.co/I1e5xGW9zE
0ReTweets3Favorites·Details
@Shod_ae Можда иде кај собранискиот лекар?
1ReTweets0Favorites·Details
Пошто секој политички потег се разводнува низ оваа медиумска какафонија, можда најдобар личен барометар за да се снајдеш низ случувањава е да се прашаш: "Што ќе се дешаваше ако вмро го направеше ова пред 6-7 години?".
0ReTweets1Favorites·Details
Се смешка титулата на Интер :)
0ReTweets1Favorites·Details
@atre1des Хаха, баш! :)
Уште мислам дека човекот не е приспособлив за големи утакмици. И особено е катастрофален кога треба да се игра и ЛШ и првенство паралелно. Ама после титулава сакал-несакал ќе мора да добие бланко поддршка, бар за наредна сезона.
0ReTweets1Favorites·Details
@atre1des Да се сложувам. Полека полека. Не мпра да се брза. Додуша ни се погодија малку коцкиве и со Јуве, ама па време беше :)
0ReTweets1Favorites·Details
@atortevski Бидна таа, тепаше Лисовски.
Инаку секој ден термините им се од 11h, 15:30h и 20h ми се чини
0ReTweets1Favorites·Details
@atortevski И ова личи као да ќе оди до задњи фрејм :)
0ReTweets1Favorites·Details
Прва мајсторка во Шефилд.
Лисовски - Картер: 9-9
Напето!
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Melange 🔥atre1des2
2Aleksandar Tortevskiatortevski2
3Шод_ае #СедиДома под 5G 🏳️‍🌈shod_ae1