TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дарла @exmitevskad
#reach: 97433   ( 51st )
#followers: 7830   ( 297th )
Образование 2021 https://t.co/cAp2P6UnqZ
97ReTweets216Favorites·Details
Фина нека породица.. https://t.co/O10kQX63u4
32ReTweets206Favorites·Details
"Itno e potrebna krv, A+.Samo 3-ca treba da dadev.Ako nekoj saka da pomogne,treba da se ide na nasa transfuziologija I da se kaze deka e za Miodrag Davcevski .Blagodaram od srce,site da ste mi zivi I zdravi."
*превземено од фб
23ReTweets5Favorites·Details
Не е точно дека жени само пари сакаат.. Сакаат и голем кур
17ReTweets178Favorites·Details
А зашто уствари би запишале малолетно дете у секс скаутс рок ен рол!?
15ReTweets158Favorites·Details
Куманово највише ги боли..
17ReTweets123Favorites·Details
На еден што ми се свиѓаше му отидов у кафиќ и му кажав да искочи надвор,мислеше ќе го тепам и не искочи.. Следете ме за повеќе љубовни совети 🥰
6ReTweets149Favorites·Details
Дечки дечки!! Пин петрол части!! На кога му треба горивце нека иде у Банево тркалце 🥰 https://t.co/drPX8Wh9fz
21ReTweets50Favorites·Details
Се бараат двајца машински и еден електро инжинер за работа во Куманово
12ReTweets4Favorites·Details
Што има да положува цвеќе некој што се помочал врз коските на тие што дале живот за оваа држава!?
17ReTweets77Favorites·Details
Мажите се должни на секоја жена да ѝ ја простат преварата шо ја напраила, ако искрено она го сака и се грижи за него.Природата на жените е да имаат нагон и потреба, ама исто така да ја брани и штити фамилијата, све друго е небитно
11ReTweets98Favorites·Details
Не е све у ебење треба некој и пиперки да љупи..
9ReTweets87Favorites·Details
Нова јавна соба за жени ромки. Толку ли има неиживеан народ!? Толку ли не ни работат институциите!? До кога ваков терор врз жени!?
11ReTweets79Favorites·Details
Ако гинекологот ти кометира било што друго освен тоа за што си отидена време е да си го смениш лекарот. Нема на што
10ReTweets73Favorites·Details
Кафе
Секс
Еклер
Секс
7ReTweets81Favorites·Details
Не мора да исмевате било кое тело на мајка, постирајте слики од вашата мајка и пишите што и да е смешно.. Ајде де, рич е побитен 😉
5ReTweets85Favorites·Details
Сдсм кажава и магаре да кандидирав ќе победи и стварно магаре кандидирале
8ReTweets75Favorites·Details
Гласа и никој не ми даде паре.. Вукојебина!!!
7ReTweets76Favorites·Details
Миле ми текна!! https://t.co/2TVLsClnim
12ReTweets61Favorites·Details
За карикатури у новини летаа глави за сликање голи по црква стоечки овации...
12ReTweets60Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Εφτελιαeftelijanamajka9
2Кукуњавскаemmyllija6
3Santino020by0075
4Mangoranman24
5Лутенет Драгуљчеsiemigadjuro3
6Magnetitgomatic23
7Летечи факманficoku3
8Шлапаталоshlapatalo2
9Poison Ivy 🌿hedera_genus2
10Maleficent78maleficent04782