TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Faktor.mk @faktormk
#reach: 14793   ( 1808th )
#followers: 762   ( 4976th )
#1
ОТВОРЕН И ИСКРЕН ДО СРЖ И СЕ ЗА „ВРБА“: Ексклузивно интервју со Милчо Манчевски https://t.co/V5hxOgVPxg via @faktormk
3ReTweets6Favorites·Details
#2
И ПО ПЕТ МЕСЕЦИ - одлуката за затворската казна за Јанкулоска „фаќа“ прашина во Врховен https://t.co/nI7xOHfNEe via @faktormk
2ReTweets0Favorites·Details
#3
Пендаровски остави копија од книга на Глигоров во библиотека во Париз https://t.co/nKaNSJm4O5 via @faktormk
1ReTweets2Favorites·Details
#4
Го обвинија за лицемерие и бараат оставка од Мицкоски https://t.co/xrNaTOTTl3 via @faktormk
1ReTweets2Favorites·Details
#5
4 најчести грешки при избор на деловен простор! https://t.co/6jzGFtfVaV via @faktormk
1ReTweets1Favorites·Details
#6
(ВИДЕО) ДЕСЕТИЦИ РАКЕТИ ИСПУКАНИ КОН ИЗРАЕЛ: Една експлодираше на автопат https://t.co/jjWy1Mg8S2 via @faktormk
1ReTweets1Favorites·Details
#7
ПЕНДАРОВСКИ ЗА „ЛЕ МОНД“: Направивме нешто што никој друг не го сторил во историјата https://t.co/91Qp0LbRlw via @faktormk
1ReTweets1Favorites·Details
#8
@Onagerot П. С си патиме од луѓе во државава кои најдалеку стигаат до наслов и се експерти од ваков вид, па уште и се закануваат...
1ReTweets1Favorites·Details
#9
Почина Љубе Рајевски - долгогодишен и респектиран банкар https://t.co/NeioOOTs3s via @faktormk
1ReTweets0Favorites·Details
#10
@advokat0t @TheLastPrimarch @mkrobot Затоа читај фактор за објективни вести и анализи
0ReTweets3Favorites·Details
#11
ЕВН: Далекуводот кој е во наша сопственост нема регистрирано дефект, туку не доаѓа електричната енергија од ТС Скопје 3 https://t.co/ZvIHMYnL17 via @faktormk
1ReTweets0Favorites·Details
#12
@atortevski Изјавата е на Гаревски
0ReTweets2Favorites·Details
#13
0ReTweets2Favorites·Details
#14
СВЕДОШТВА: Платите ама и политичките фрустрации ги селат граѓаните во странство https://t.co/ubk9cWOw4y via @faktormk
0ReTweets1Favorites·Details
#15
@alikiaj Класична манипулација...
0ReTweets1Favorites·Details
#16
НОВИНА ВО ЗAКОНОТ: Се укинува сметко-потврдата како задолжителен документ https://t.co/nY5Qb52ssC via @faktormk
0ReTweets1Favorites·Details
#17
(ВИДЕО) Силни земјотреси во три земји https://t.co/8t8VqOnBrD via @faktormk
0ReTweets1Favorites·Details
#18
АЛБАНСКИОТ ЗЕМЈОТРЕС ПОСИЛЕН ОД СКОПСКИОТ ОД 63-ТА - Гаревски: нашите граѓани да не се плашат https://t.co/5pDSjiwEbY via @faktormk
0ReTweets1Favorites·Details
#19
@atortevski Ние побаравме изјава од најреномиран експерт за оваа тематика, сигурни сме дека не помешал :)
0ReTweets1Favorites·Details
#20
ЗА НЕГО ЗНАЕ И ЕВРОПА: Во Македонија постои село на штркови https://t.co/KQnj9MnpeQ via @faktormk
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Aleksandar Tortevskiatortevski4
2Onocentauronagerot3
3Dj Baby Geezeryugen_bob1
4Alphariusthelastprimarch1
5Cosmopolitanalikiaj1
6Igor Trajkovskimkrobot1
7Џек на Линчомилениотdiridj1
8Адвокатотadvokat0t1
9Ջուլիանաneiskulirana1
10Blau Wagenblau_wagen1