TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бејкер @fallushype
#reach: 57315   ( 279th )
#followers: 246   ( 14313rd )
Циган што живее кај братучетка му?

Ромазет
19ReTweets64Favorites·Details
Карлеуша е ружна. Толку
7ReTweets77Favorites·Details
Маж што нема родено до 30 години е нереализиран особ
8ReTweets67Favorites·Details
Како викате човек кој ви влага у кола и ви намалува/мења музика? Ја го викам мртов
6ReTweets58Favorites·Details
Нека им е среќен прајд на сите што го слават. Не сум геј ама имам еден куп другари кои се и се гордеам со нив и нивната храброст. Честитки @andon_ru @tnt_oliver @jepirovski @EdmondD71780121 @XooXyyy @Blackravenm. Да сте вечни
5ReTweets41Favorites·Details
Ќе имаш секс неколку пати и одма поинаку размислуваш
5ReTweets29Favorites·Details
Али Баба и 40 пецароши од Платамона
2ReTweets4Favorites·Details
Фактот дека се тригаат на очигледни тригери само покажува дека воук луѓето се меѓу поглупите на твитеров
1ReTweets13Favorites·Details
@centarska_picka На ликов твоите твитови му се во верски календар
1ReTweets4Favorites·Details
Ние ќе ти го посвоиме детето https://t.co/fRrmhAVYWx
0ReTweets12Favorites·Details
@bonitopp Сите професори по физичко се педофили. Дискутирајте
1ReTweets7Favorites·Details
Ммм. Топол симит, ладен јогурт, погрешен јузер на виндоусот, болка во душата и денот може да почне. Убаво утро
0ReTweets10Favorites·Details
@XooXyyy Ти си ласкаш. Оваа себевозљубеност е само уште еден во низата докази дека не си само геј туку дека си Фреди Меркјури на твоите тука, да не речам анален лидер. За Елтон Џон си Либераче и единствена погеј работа од тебе на светов е само знамето со виножито и евентуално Ман Утд
1ReTweets2Favorites·Details
Почитувам женки кои ќе се најдат навредени само што ќе им кажеш "здраво"
1ReTweets6Favorites·Details
@XooXyyy Само геј може да рече за маж дека е убав!
1ReTweets1Favorites·Details
@jesuisjesuit Бро, да можев уште два-три пати ќе те заследев
1ReTweets1Favorites·Details
@centarska_picka Куќна слава му е твоето "добро утро"
1ReTweets1Favorites·Details
@centarska_picka Света архангел Балерината

*прави банкет со пијани "само тато да ја дотепа комшиката" чичковци пред пладне во јуни
1ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1XooXxooxyyy31
2𝗯𝗮𝗹𝗲𝗿𝗶𝗻𝗮𝘁𝗮 officialcentarska_picka13
3Уно Первертидоdusheven_nemir13
4Pulchritudo_adhaerens12
5окејotsutna11
6Хеба Паметњаковичhebagoddess9
7Другарот Јепирjepirovski7
8Ин Маут Енд Свалоу 🌈or_spit7
9облакoblakpodmore7
10Zarko Ristovskidecimalfawn42107