TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Колешката од факс 🍩 @fantazijata
#reach: 44796   ( 705th )
#followers: 2955   ( 1280rd )
#2
Ајдее на топло ајварчее 😍 https://t.co/aDMvhUB0Ef
6ReTweets95Favorites·Details
#3
Стефан и сопругата ја тужиле Фросе за клевета, нанесена душевна болка и материјална штета. Толку е твитот.
5ReTweets70Favorites·Details
#4
Симпатијата: Сакаш да пешачиме?
Јас: 👇 https://t.co/o1tED6tD1s
7ReTweets52Favorites·Details
#5
Сакам да одам сама некаде, кај шо не ме знаат, ни пак знам.
10ReTweets42Favorites·Details
#6
🇦🇲 Добро утро миличок
🇨🇭 Добро утро миличок
🇧🇬 Добро утро миличок

🇲🇰 Абе говедо, нели гледаш џогирано е, дека газиш таму?
5ReTweets42Favorites·Details
#7
Ако сам на себе не си посветуваш внимание, зошто очекуваш друг да ти посвети?
7ReTweets31Favorites·Details
#8
За да го направиш другиот среќен треба и ти да си среќен.
5ReTweets31Favorites·Details
#9
На некои личности и здраво да им кажеш е многу.
5ReTweets29Favorites·Details
#10
#ОнаКога имаш повеќе профили. https://t.co/0j5PLJEU0p
6ReTweets26Favorites·Details
#11
Фросе, Стефан, Венко. Толку е твитот.
7ReTweets18Favorites·Details
#12
Znaci ti se ebe, a?
- da, ama ne tebe.
hehe
6ReTweets20Favorites·Details
#13
Ииииии стартував четврта неделаааа. https://t.co/ilVBsdSe7r
1ReTweets31Favorites·Details
#14
Да знаете шо мафија има на твитеров..
2ReTweets25Favorites·Details
#15
Каква терапија да примам шо земав со стрелката на лаптопот да трчкам мувата по екранот?
5ReTweets15Favorites·Details
#16
Што барате со партнери кајшто целите не ви се исти, да останете заедно.
5ReTweets14Favorites·Details
#17
Ќе откриеш лага и ќе се сетиш со кој си делел воздух.
5ReTweets12Favorites·Details
#18
Профилот го деактивирав и нема да биде активиран повторно, бев навредувана од лажен профил и ме кочеше и мачеше кој е, профилот го дознав, мистеријата решена. Му ја кажав, ме блокна. Не сакам да го кажувам јавно, не дај боже ме знае каде живеам ke mi dojde da me tepa hehe.
2ReTweets4Favorites·Details
#19
На крај и тоа малку ќе го снема.
1ReTweets16Favorites·Details
#20
Божемиопрости цел ден јадам.
1ReTweets14Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1лЕшкоleshovski16
2тостriolightpm12
3Ψιβκο οδ Δ. Δbatozile8
4Лунарен Нимбусmisanthrope_0057
5Волкот од шумата 🌲wolf_forest_2286
6Противизамprotivizam16
7Acid Burnacid_burn246
8Fireflykanunis_16
9КАШЛИЦА 🤧kashlicaa5
10Jack LaGuardia from Pancharevopaparov5