TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Убавата Синоличка @fapitd0ofrld1hc
#reach: 42794   ( 562nd )
#followers: 3376   ( 1170rd )
Батали ги оние, на кои им текнува на тебе само кога немаат со кого.
18ReTweets76Favorites·Details
Понекогаш ги тешиме другите со зборови што сакаме ние да ги слушнеме .
17ReTweets75Favorites·Details
Гушни со душата со рацете може секој .
17ReTweets62Favorites·Details
Има и од тие пожари што не горат одвнатре, ама не се гледаат .
16ReTweets48Favorites·Details
Многу работи можеш да видиш ако убаво погледнеш во нечии очи .
12ReTweets62Favorites·Details
Не сум бездушна, само научив помалку да го користам срцево .
13ReTweets44Favorites·Details
Игнорирање, вид на елегантна одмазда .
9ReTweets54Favorites·Details
Има разлика помеѓу некој да те сака и некој да те цени.
7ReTweets50Favorites·Details
Губењето на страста е најлошото нешто со кое можеме да се соочиме .
6ReTweets51Favorites·Details
Во Новата година посакувам да имам повеќе време за себе .
8ReTweets35Favorites·Details
Ми се пуштила мрзава на најако.Сонце ме грее од кревет не ми се мрда.
5ReTweets20Favorites·Details
11 people followed me // automatically checked by https://t.co/sYEVJuqQiw
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии