TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Filipco @filipco
#reach: 28355   ( 307th )
#followers: 2866   ( 1507th )
Како можи за ова протести да нема бе умрени едни
20ReTweets107Favorites·Details
Да ти смотам една палачинка. https://t.co/iMeM7e67By
8ReTweets36Favorites·Details
Една прилепска. https://t.co/yTYLFh1vvO
5ReTweets46Favorites·Details
Резултати што треба од 7 до 10 дена да излезат на клинички ги чекаме 3+ недели и не се ни блиску до готови. Второ повторување ради што на докторот му требаа 3 месеци првично за да закаже операција, па застарени биле првите. Ако почекаме уште малку и овие ќе застарат. До кога?
5ReTweets23Favorites·Details
Колку луѓе би те следеле ако навистина те знаеле?
5ReTweets16Favorites·Details
На клиника, гастро делот. Нема WC освен во одделенија. А таму само пациенти смеат да влезат.
Епа да мочаме на паркинг.
1ReTweets14Favorites·Details
2ReTweets6Favorites·Details
Горниот дел на дланката зборува многу повеќе од што претпоставувате.
1ReTweets7Favorites·Details
Ај добро утро! https://t.co/G8p5wGIQTd
1ReTweets6Favorites·Details
Во левото око повеќе чад влегува отколку во десното.
0ReTweets4Favorites·Details
@sheezika +2 кила
0ReTweets3Favorites·Details
@tnt_oliver "Вадам и кондомот скинат!"
0ReTweets2Favorites·Details
@hebagoddess Уста на затвора!
0ReTweets1Favorites·Details
@gorskivenec И јас, само не знам кај да го ставам 😁
0ReTweets1Favorites·Details
@fake_rapunzel Реално, можеше да падни на земја како бонус. Вака е само година дена рекавери период.
0ReTweets1Favorites·Details
@Kafedzikata Епа фак ит.
0ReTweets0Favorites·Details
@maxdestructionn Стереотипи да избориме во твитов. Пример јас одма гледам еден.
0ReTweets0Favorites·Details
@vranistanska Ветувам. Мојот проблем беше овој.
0ReTweets0Favorites·Details
@mencheimmortal Еве ние во Че ќе се самоубиеме.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Кафеџика☕kafedzikata2
2Боц Пасдисванbotspassthisone1
3Dime (5,67321 ден.)dimes10cent1
4Sir Olivertnt_oliver1
5Змајче со хаштагот 💫programlabilna1
6GoceOdPrilepgoceodprilep1
7Тип-400cyril9911
8Кирилindeeeeeee1
9Вудиkarcheskikz1
10Таинственото Детеtainstvenodete1