TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

UFO hunter 🇲🇰 @filippomkd
#reach: 0   ( 22115th )
#followers: 457   ( 9311st )
@SPendarovski А анексијата на Егеј и Пирин од Грција и Бугарија (дури и без референдум!) ја признаваме или исто вака ќе имаме цврст став дека не ја признаваме? И дали, согласно ова шо го кажа погоре, ќе го повлечеме признавањето на т.н. Косово?
0ReTweets1Favorites·Details
@hraminamk Има мн постари од овие.
0ReTweets0Favorites·Details
@BiblioStrumski @ilijadimovski Какви црни македонски блгари бе удрен еден!?
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ilija Dimovskiilijadimovski2
2Mozzart Bet Makedonijamozzartbetmk1
3Stevo Pendarovskispendarovski1
4hraminamkhraminamk1
5Библиотека Струмскиbibliostrumski1