TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Диего @filjanshtrkot
#reach: 88580   ( 131st )
#followers: 2886   ( 1260rd )
#1
Бившиот ја навикнал на 20сантима двапати дневно, суров пример за однапред изгубена битка.
21ReTweets102Favorites·Details
#2
Уште сликате рандом луѓе по улици а?
Пошо некој така ќе биде во жута минута без вие да знаете и ќе се сврти сосема случајно накај вас и ќе види како со телефончето праите "Чк, чк"
Епа тоа "Чк, чк" ќе се деси и кај него у глава и ќе ве напраи Stephen Hawking, ама вие си знаете.
9ReTweets48Favorites·Details
#3
- Сеа ќе излагаш?
- Да да
- Ќе сакаш да фрлиш ѓубре успат?
- Важи бе, проблем ли е

*Ја влече за коса до контињери
4ReTweets45Favorites·Details
#4
Утре пред вечерата фрли се по крстот од тераса, збуни ги.
6ReTweets37Favorites·Details
#5
40 i kusur godišno magare, vol, sivonja, sekojdnevno aktivno postira objavi za simpatii, peperutki vo stomak i pleskanje po gaze, ne sudam ama što ne košta da probame privatna lobotomija vo podrum so šatorski kolci, zamisli upali i se uozbili posle toa
7ReTweets30Favorites·Details
#6
God's plan
Dunk in peace, Mamba ✌❤ https://t.co/vx5dobnkKC
7ReTweets29Favorites·Details
#7
Никој:

Ники Минаж: My pussy is juicy
6ReTweets29Favorites·Details
#9
За нова година ќе работам а после работа ќе идам дома и ќе си зеам кифли и руска и ќе си го пуштам 8 Mile, sounds like a plan.
3ReTweets27Favorites·Details
#10
- Имам изненадување за тебе
- Шо е муабетот?
- Пакувај се, идеме у Јамајка
4ReTweets24Favorites·Details
#11
Da ama oni od 13 godini vreki malter na grb nosat zatoa utre ke imaat a nie so kurot u race https://t.co/nwnrDVWFgF
5ReTweets21Favorites·Details
#12
Три дена веќе е 1ви Јануар, а кај е 25ти рецимо
5ReTweets20Favorites·Details
#13
Се засркнав од сопствената плунка, лежејќи ќе се испоудавев ко глуп ничим изазван у пичку матер
0ReTweets33Favorites·Details
#14
Му кажав на овој од макпетрол за тебе.
3ReTweets23Favorites·Details
#15
Декапутирај јагне и главата испорачај им ја на Анима Мунди како пратка во кеса од sport vision и ќе ти биде простен долгот, размисли за понудава.
5ReTweets16Favorites·Details
#17
Се понашаш како да не можам да ти ги издишам сите 4 гуми на колата.
3ReTweets21Favorites·Details
#18
- Od kolku si na rabota??
- Zamolkni.
4ReTweets16Favorites·Details
#19
Ако не умре денес, повеќе среќа утре.
4ReTweets16Favorites·Details
#20
Земи кој сакаш и така 20 и нешто дуксери иам, освен еден, чекај да ти покажам кој да не го чепкаш никад.
3ReTweets17Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1nakiMnakimni4385
2Ариелproblembyme73
3awesome blossomhorridchildd52
4Саретоmrcatorka49
5Дејдример 🌠unomochaccino43
6$heezy🍄shtajno39
7гуштер.igu_ana3235
8Anchipassion_anchi26
9M*annabellee10426
10dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_125