TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Грејт Маниту @firewaterme
#reach: 7308   ( 879th )
#followers: 6369   ( 454th )
...и тогаш Лавот му рече на Орелот:

- Мјау....

:/
5ReTweets19Favorites·Details
@Grdo_pajce Во Македонија има само еден град, Скопје, а сите останати се општини, така да најубавиот град е Скопје.
0ReTweets1Favorites·Details
@Grdo_pajce Тенкју
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Pajcew Cobra Tategrdo_pajce2