TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Грејт Маниту @firewaterme
#reach: 57859   ( 495th )
#followers: 0   ( 38585th )
#1
Еквилибриум е едно од најголемите зла кои му се случиле на Аеродром. Гостите нивни го блокираат единствениот пристап за брза помош и пожарна, кон внатрешните неколку згради. Важно се паркирани пред влез
https://t.co/dEj62z0KaJ https://t.co/pGJdCbMfWM
17ReTweets66Favorites·Details
#2
...да, со лосос и пршут. https://t.co/WOedOeaKsO
2ReTweets98Favorites·Details
#3
Name a more iconic duo. I'll wait... https://t.co/4vykskRToZ
6ReTweets68Favorites·Details
#4
Јас денес вака, вие како сакате https://t.co/jFhBWUoojr
3ReTweets70Favorites·Details
#5
Ова беше превкусна голема порција сараевски ќебапи, богдагипрости! https://t.co/nsTtVi38ZZ
2ReTweets49Favorites·Details
#6
- Што јадеше за доручек?

- Брускети ала пеперони.

*јаде ајвар на кришка леб.
4ReTweets41Favorites·Details
#8
Албанската криминална група која го бркаше Диме Спасов, ја презеде одговорноста дека го направила лажниот профил на Мизраки, со CV, со сФе.
5ReTweets28Favorites·Details
#9
😂😂😂😂😂😂 https://t.co/kXSFHYExKc
5ReTweets27Favorites·Details
#10
Одам у Веро со препуна количка на каса да пеам коледе-леде, бидете така....
2ReTweets26Favorites·Details
#11
- Ќе ми се исполниш ли - и рече тој на новогодишната желба, пивнувајќи од виното.
5ReTweets11Favorites·Details
#12
Ајдееее, од годинава више жените немало да влагаат у климакс, него ради енергетска ефикасност у инвертерс ќе влагале.

За ова ли се боревме?!?!?!
2ReTweets19Favorites·Details
#13
Моторџија на годината https://t.co/5PfCquKisk
2ReTweets14Favorites·Details
#14
- Стани Браниславе Нишиќ, ВМРО ги живее твоите комедии
2ReTweets9Favorites·Details
#15
Рагадаууууууууу.... https://t.co/92A0gixW1w
0ReTweets15Favorites·Details
#16
@Mijakott Пази молим те: правеле разлика во приходи-расходи и до 600.000еур, а после трошоци (плати на вработени, мобилни и др. персонални трошоци), нето добивка по оданочување од 150.000еур.
И они ќе штрајкуеле, ќе затварале....

АБЕ НИКАД ДА НЕ НИ ОТВОРИТЕ, ЛЕШИНАРИ ЕДНИ!!!
2ReTweets8Favorites·Details
#17
После сите тие несебични фејвови и ретвити, од некои од вас очекував најмалку по еден пар цицки у дм, макар и туѓи 😥
1ReTweets11Favorites·Details
#18
Балашевиќ, Чорба и Чола закажаа концерти за догодина или уште не?
2ReTweets7Favorites·Details
#19
"Пладневна превентивна прошетка на платото пред Универзитетска библиотека" масло на платно 2019, непознат сторите...овај автор. https://t.co/p1UQpsVnvn
2ReTweets7Favorites·Details
#20
Лајк'а бос! https://t.co/yFIv5lS4Uk
1ReTweets9Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1i999yi999y22
2МилаШилаmilashila916
3Патлак илити пиштолposlediknapik14
4Јане Стефановstefanovjane12
5Др Арсланагићarslajemenibog11
6Дедadedapilos10
7Бјанка Мизелcrnokosa12310
8Ацо Саатчијата ⏳acosaatcijata9
9Ин Маут Енд Свалоуor_spit8
10Мијакот 🇲🇰 🇪🇺mijakott8