TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Флојд @flojd750
#reach: 51584   ( 619th )
#followers: 540   ( 6652nd )
#1
Се сеќава некој на пенкалава? :) https://t.co/tPifbfEGaR
6ReTweets121Favorites·Details
#2
Ова беше прашање за екстерно: Како им се вика кравјото сирење? https://t.co/vaHS5SxsJJ
13ReTweets82Favorites·Details
#3
Добро утро. https://t.co/wRLGVIFV9L
9ReTweets43Favorites·Details
#4
Реклама за Сникерс во Чеченија :) https://t.co/LY9aJsTrxh
9ReTweets30Favorites·Details
#5
Продавачот: Дечко, какво куќиште има компјутерот, големка е графичкава...

Јас: https://t.co/mLbdDZdpP2
5ReTweets36Favorites·Details
#6
Уште топол леб и бело овчко сирење и не ти треба дијазепам пред спиење :) https://t.co/vCMMdFBE8b
5ReTweets25Favorites·Details
#7
4ReTweets24Favorites·Details
#8
3ReTweets25Favorites·Details
#10
Pawel Kuczynski https://t.co/XCYQ7Yoch0
6ReTweets14Favorites·Details
#12
Уште леб, овчко и ладна лубеница и прејадувањето може да започне :) https://t.co/5I1bcOGaha
1ReTweets23Favorites·Details
#13
6ReTweets7Favorites·Details
#14
3ReTweets16Favorites·Details
#15
Празнично расположение. https://t.co/ykvsNuoW3o
2ReTweets15Favorites·Details
#16
Албум „Лето 2019“
Го иам, го неам, го неам, го иам... https://t.co/Ukue1DIvRq
2ReTweets15Favorites·Details
#17
1ReTweets17Favorites·Details
#18
#20
Во „дуел“ помеѓу такси возило и жена, коментаторите и споделувачите на истото, одлучија дека победник е таксито. Ебаве ненормални.
3ReTweets9Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ЏиЏе.dz1dze5
2SQL Superheroine 🌠programlabilna5
3Флопи Дискетаmrgudam4
4лириКindeeeeeee4
5The Hacker Newsthehackersnews3
6M*annabellee1043
7Angélique™ladamedumonde2
8L__lence__2
9Antlia Dwarf 🌠jasnamishevska2
10Патлак илити пиштолposlediknapik2