TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Гилмор од Мк @flojdovacha
#reach: 49737   ( 88th )
#followers: 2350   ( 1899th )
no comment 😂 https://t.co/VS8F1ih0MH
13ReTweets84Favorites·Details
А денешниве деца се жалат на Спотифај, абе мрш таму мрцино една.. https://t.co/8mY2CW0cqg
9ReTweets92Favorites·Details
Не и требаат љубовни пораки и цвеќиња секој ден, и треба да ја плеснеш и стиснеш за гз и да и кажеш дека ти е чест што тој гз е твој.
17ReTweets52Favorites·Details
Знам дека ќе горам у пеколот, ама еве 15 минути не можам да престанам да се смеам. 🤣🤣🤣 https://t.co/D9RKJSwf8g
11ReTweets64Favorites·Details
Сак некој? https://t.co/JtJrTJovW0
1ReTweets83Favorites·Details
😂😂😂😂😂 https://t.co/rsbKjIVdGe
10ReTweets43Favorites·Details
Понекогаш се прашувам дали ова све ми се случува пошто не ја препратив таа порака на 10 луѓе.
10ReTweets33Favorites·Details
Бракот е само врска помеѓу двајца кои што се избрале да се прашуваат што сакаш за јадење до “крајот на животот”.
5ReTweets48Favorites·Details
Викаат дека 40 се новите 30, а 50 се новите 40.
Шо знам, како стареам така се си мислам дека 21:00 е новиот полноќ.
5ReTweets41Favorites·Details
Денес дознавам дека просечно човек пие по 9 алкохолни пијалоци неделно.
Исто така денес дознавам дека сум натпросечен.
5ReTweets37Favorites·Details
Како стареам така поише сваќам дека да удоволиш секому е невозможно, ама затоа да изнервираш секого е пичкин дим.
6ReTweets30Favorites·Details
Она: Сакаш да одиме горе?
Он: Секако.
Она: Носиш заштита?
Он: Зошто? Што има горе? https://t.co/7SfBdV9iQ6
5ReTweets31Favorites·Details
Има разлика од Фонт до Фонт.. https://t.co/EvfDcnhMId
8ReTweets18Favorites·Details
Није ти пичка митраљез....!!! 🤣🤣🤣🤣 https://t.co/sXOCDbXboC
3ReTweets37Favorites·Details
Легни си уморен, стани си преморен.
5ReTweets27Favorites·Details
Насмеј се, и онака е све отидено у курац.
6ReTweets23Favorites·Details
Знаењето е сила, знаењето е моч! https://t.co/IDikzFcdBd
5ReTweets26Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Карпаkarpa_19046
2Edmond Dantesedmondd717801216
3Рапунзелfake_rapunzel6
4Јепирjepirovski5
5Јонче®deteodulica5
6⚜️ЦрвенокосаТа¹⚜️reddevil_xoxo5
7M@ribellmaribellpoppies4
8ЅВЕЗДА💫theredhair44
9Delfinajassumdzundzul3
10Наташа oд III3liquidmercury693