TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 5945   ( 1749th )
#followers: 134   ( 20102nd )
сте имале некогаш чудно чувство дека во оваа реалност не припаѓате, па проаѓа секој ден како сон?
6ReTweets50Favorites·Details
студ не е за сиромашни
2ReTweets9Favorites·Details
8:00...никој ништо..
радио Кавадарци: свадбааа е големааа
1ReTweets5Favorites·Details
@Edvard_Edi71 You had me at пригушени
0ReTweets4Favorites·Details
@hasawatermark ти се умира
0ReTweets2Favorites·Details
поблесави суштества од кавадарчани нема, се е тоа од лудата мара
0ReTweets2Favorites·Details
@FilipFiksi од небото паѓа
0ReTweets2Favorites·Details
трчаме со мачорот до фрижидер, зјапа тој зјапам јас внатре, затворам врата тој враќа газот рикверц, отворам рерна ѕиркаме двајцата, мачорот ме гледа:
- не јадам зелка, нема шанса.
0ReTweets2Favorites·Details
дечково од кабловска им ја закачи сметката на комшиите во грмушка зашто немаат врата
0ReTweets2Favorites·Details
@asimilacija прочитав границите
0ReTweets1Favorites·Details
денес потопло некако или до мене е?
0ReTweets1Favorites·Details
Добар ден
0ReTweets1Favorites·Details
@JasTheGreaTTT најебали смо
0ReTweets1Favorites·Details
@AnnabelLee_104 Hi sunshine
0ReTweets1Favorites·Details
@insanemirrors Don't let them fool'ya
0ReTweets1Favorites·Details
@hasawatermark куќарка е со дворче без ограда и порта
0ReTweets1Favorites·Details
@Viktor_Stevich аман бе :((( не знаев
0ReTweets1Favorites·Details
@JasTheGreaTTT секогаш си размислувам шо ако има земјотрес, кои прво ќе почнат
0ReTweets0Favorites·Details
размислете малку ко ќе сноубордате
0ReTweets0Favorites·Details
@Viktor_Stevich Кој Аки умре?
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бојанhasawatermark2
2LaLineаjasthegreattt2
3b®gasimilacija1
4Фиксиfilipfiksi1
5M*annabellee_1041