TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФИЌО 🐽 @fraerot
#reach: 120069   ( 20th )
#followers: 9656   ( 171st )
#1
Name more iconic duo I'll wait...
#ЈадемеСоФиќо 🍽 https://t.co/Jz3KrMuXGN
32ReTweets243Favorites·Details
#2
Дочек на Нова Година сликовито https://t.co/wiSNhdg0xs
39ReTweets221Favorites·Details
#3
Стомаков:

пред празници | после празници
) . ( ( . )
45ReTweets168Favorites·Details
#4
Јеее сигурно е плејстејшн 🤩 https://t.co/efHmHWW8R6
18ReTweets134Favorites·Details
#5
За мене добар провод за викенд е цел ден у кревет по пижами.
23ReTweets108Favorites·Details
#6
❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔
⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️
🦌🦌🦌🦌🦌🦌🦌🦌🦌🦌
🎅🏻🎅🏻🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼
🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲
⭐️⭐️ Џ Е М П Е Р Ч Е ⭐️⭐️
🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲
🎅🏻🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏼🎅🏻
🦌🦌🦌🦌🦌🦌🦌🦌🦌🦌
⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️
🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔
❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
24ReTweets103Favorites·Details
#7
Мајка ми ме шишаше https://t.co/T0tlMPKp49
10ReTweets141Favorites·Details
#8
Скокнал у Вардар по крстот, фатил стара машина за перење алишта.
20ReTweets93Favorites·Details
#9
Среќна Нова друштво 🍻
~ Вашиот омилен твитерџија https://t.co/aywXFzq2fM
8ReTweets124Favorites·Details
#10
Коледарите што отидоа во Џевахир ќе се вратат за Стара Нова година.

Да се насмееме малку дур броиме парички од Коледе.
14ReTweets106Favorites·Details
#11
Каков ќе ти биде денов, таква ќе ти биде годината.

*спие
18ReTweets87Favorites·Details
#12
Шшш, вашиот омилен твитерџија https://t.co/Ed5HQToODU
11ReTweets103Favorites·Details
#13
┏━━┓┏━━┓┏━━┓┏━━┓
┗━┓┃┃┏┓┃┗━┓┃┃┏┓┃
┏━┛┃┃┃┃┃┏━┛┃┃┃┃┃
STOP OVERTHINKING!
┃┏━┛┃┃┃┃┃┏━┛┃┃┃┃
┃┗━┓┃┗┛┃┃┗━┓┃┗┛┃
┗━━┛┗━━┛┗━━┛┗━━
25ReTweets58Favorites·Details
#14
За мир у светот: https://t.co/7hEvyXjeQG
10ReTweets98Favorites·Details
#15
Ми се бега од све 🥺
17ReTweets76Favorites·Details
#16
Вашиот омилен новогодишен твитерџија https://t.co/JNCD2a4JYw
9ReTweets96Favorites·Details
#18
Најблиску до смартвоч имам носено апарат за мерење притисок на рака.
18ReTweets64Favorites·Details
#19
Неделна математика https://t.co/Gk57m65T3E
6ReTweets93Favorites·Details
#20
Животот е она што ти се случува дур правиш планови за животот.
18ReTweets53Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Kristinakristinna_vel124
2Синеcorner_4337
3Јао Јелоelcezelce20
4Саретоmrcatorka19
5Traveler_Lonely 🖤l_traveler__19
6Џек ЛаГуардиа од Панчаревоpaparov15
7sweet but SALTY🧂♕donotcallmsugar13
8Бициклетаkornelijaat12
9Тинка Минкаtopceglopce10
10КиМиЗоkikuvche10