TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ПожарникаротСем @fraersomashna
#reach: 19929   ( 1545th )
#followers: 730   ( 5193rd )
#1
Ај бе почнете да носите бурми, човек не знае на која да почне да и се пушта на која не.
6ReTweets29Favorites·Details
#2
Во автобус ќе видиш триста чуда, жена седна до маж го искара седел со раширени нозе не било културно, си стана си отиде мажот, па таа извади јаболки и си јаде.
4ReTweets15Favorites·Details
#3
Ооо пријателе, знаеш колку те жалам.
4ReTweets8Favorites·Details
#5
Седам во докторска ординација и ја пуштиле Умри од Дино Мерлин...
2ReTweets8Favorites·Details
#6
Младите не знаеле ниеден бугарски актер и спортиста и тоа било многу лошо. Стево знаеме дека си идиот, не мора да се докажуваш. Патем поздрав од Бербатов.
2ReTweets8Favorites·Details
#7
Кафе и пуканки и си уживам, вие неважни.
2ReTweets8Favorites·Details
#8
Почнав со ќе сработам нешто на компјутер и стигнав до средување на десктоп иконите, ама барем си ги средив сите, само 10 ми останаа.
2ReTweets7Favorites·Details
#11
Абе мајстор на мама 😂 https://t.co/Hq4uEpSW3O
1ReTweets8Favorites·Details
#12
Јас нејзе ќе има торта за секогаш кога ќе се лутиш, таа лош еден, е ај сега...
2ReTweets4Favorites·Details
#14
Не го научиле лавот дека не е убаво да си играш со храната. https://t.co/2zekDlCZKJ
1ReTweets5Favorites·Details
#15
🎶Since you been gone, since you been gone
I'm out of my head, can't take it
Could I be wrong, but since you been gone
You cast the spell so break it
Since you been gone🎶
1ReTweets5Favorites·Details
#17
Добро е не сум само јас. https://t.co/dwynEbk0UD
2ReTweets2Favorites·Details
#18
@spejs_fraerot @Grdo_pajce @winsterler @NemitekviT_User @kazi_ultimatum @kreativniot @Fingerprint83 @kim_jong_glaven @kashlicaa Оооо кашлица, ај среќен роденден да собереме пари едно сирупче да ти купиме 😂😂😂 Се најдобро ти посакувам...
0ReTweets7Favorites·Details
#19
Колега не сум јас професор на вашата група. https://t.co/JQZWMLso7j
1ReTweets4Favorites·Details
#20
А као нешто треба да те памтиме? https://t.co/KoY2IhrQkD
1ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1BubbleGumkazi_ultimatum43
2Спејсspejs_fraerot41
3The Vincigrdo_pajce40
4КАШЛИЦАkashlicaa40
5₭ⱤɆ₳₮łV₦łØ₮kreativniot39
6Јоргосwinsterler30
7Аладинnemitekvit_user23
8Ким Јонг-унkim_jong_glaven21
9Redfingerprint8321
10МилаШилаmilashila97