TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Фред Д Ред @fred_the_red1
#reach: 42742   ( 625th )
#followers: 2955   ( 1363rd )
@Ugursuz_7 За милионче до 2 ќе прифати
0ReTweets1Favorites·Details
@Miki_RealM Зш ќе направи хаос во соблекувална и со управата како што направи во Челзи и Интер
0ReTweets1Favorites·Details
@Miki_RealM видеќемо
0ReTweets1Favorites·Details
@Ugursuz_7 Господ нека му е на помош у следните мечеви
0ReTweets1Favorites·Details
@Ugursuz_7 сега е бетер бе хахахахах господ ги знае шо праат на тренинг за да изгледаат толку изгубено на терен :D
0ReTweets1Favorites·Details
@Ugursuz_7 Сите треба да летаат, а овие им продолжија договори на Филан и тој другиот хаха
0ReTweets1Favorites·Details
@StoJas91 И Мрме е бољи од Оле РЕАЛНО :)))
0ReTweets1Favorites·Details
@NenadMZJ Тоа е затоа што Оле и неговиот стручен штаб се тешки незналици
0ReTweets1Favorites·Details
Денеска Фергусон бил на тренинг на Јунајтед. Изгледа он ги спремал за следниот меч со Тотенхем 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@NenadMZJ Е тоа е проблем не знае шо да прави човекот. Изгубен е форсира едни исти играчи, против Лестер Мегваер не беше фит и пак го играше и сеа пак со Ливерпул
0ReTweets1Favorites·Details
@NenadMZJ Сеа ќе биде Тотенхем - Јунајтед 0-5 🤣🤣🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@NenadMZJ Така е
0ReTweets1Favorites·Details
@Ugursuz_7 Ако не смени во 4-3-3 отиде веќе
0ReTweets1Favorites·Details
@Ugursuz_7 Заборави ја премиер лигата веќе Челзи, Сити и Ливерпул си направија уште у први 10 кола над 20 гола разлика и избегаа со поени. Ако усере со Аталанта толку му е
0ReTweets1Favorites·Details
@Ugursuz_7 Повеќе на искуство отколку на сила за лш
0ReTweets1Favorites·Details
@Darevski88 @pankerott а моеше само да замине од утакмица хахаха
0ReTweets1Favorites·Details
@Darevski88 @pankerott Па богами 😀
0ReTweets1Favorites·Details
Хахахахаха Јувентус 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
Столе фати пенал на Депај :D
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Боли Болинголи Мбомбоugursuz_710
2Miki_RealMmiki_realm3
3Дакиpankerott3
4Дареdarevski882
5Побоженstojas911
6Скратен Корнерskratenkorner1