TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Фред Д Ред @fred_the_red1
#reach: 0   ( 13977th )
#followers: 2933   ( 1434th )
@Vlatko_Werder Ја и брат ми ги донесовме моите 64 и 67 години во Виетнам тогаш кога бев (тоес сами дојдоа некако со наша помош и двеста листови испринтани на англиски да се снајдат низ аеродроми хаха) ги прошетавме низ Виетнам поебавме доста долари али чуството е повеќе од прекрасно :)))
0ReTweets17Favorites·Details
Саватар дојде по Флеш во Флорида https://t.co/7WoW63eiNe
1ReTweets1Favorites·Details
Колку е надуван само хахахаха https://t.co/hBm8BsLeMS
1ReTweets1Favorites·Details
@radovan_sm Заслужуваш ваучер од 10к денари ти после толку промашени за 1 утакмица ахаха
1ReTweets1Favorites·Details
Stacked се за да поебат 3-1 водство и 20 разлика во 5от меч во плејоф https://t.co/b4LWVBBDFB
0ReTweets2Favorites·Details
@mancesterovec7 @Ugursuz_7 Ова еспн и гоал америчкиве портали поише плукаат по Роналдо него ли по Меси све им ебем
0ReTweets2Favorites·Details
@MilaShila9 @DimeS10cent @SportLifeBet @kurka_32 @Magnetolicious @ArdiGaxa Да почне нба ќе видиш што е мрчење @DimeS10cent по спортлајф на пауза сум до 17-18 октомври
0ReTweets2Favorites·Details
@DimeS10cent @MilaShila9 @SportLifeBet @kurka_32 @Magnetolicious @ArdiGaxa Не го гледав. По малце само 😀
0ReTweets2Favorites·Details
Јаден Порцингис 🤣 https://t.co/jW8TWUtOep
0ReTweets2Favorites·Details
@Darevski88 Хахаха 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@Darevski88 Паметем потег 😀
0ReTweets1Favorites·Details
@_lady_madonna_ Таа со детето доообрааа !😀
0ReTweets1Favorites·Details
@radovan_sm Би требало да даваат ако се сјебени сами од себе 😀🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@radovan_sm Ќе ти пуштат музика од техничка 😀
0ReTweets1Favorites·Details
Ама му го начука Расел 🤣🤣🤣🤣 https://t.co/bAV0dWfmYE
0ReTweets1Favorites·Details
@vesna2303 Луд е 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@vesna2303 Ќе погинат за мочана плата 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
Ај сеа земи сликни со канон боди од 6-7к евра плус ленс (објект) 3-4к евра и врати се да ги споредиш сликите :))) https://t.co/xQAveogMxY
0ReTweets1Favorites·Details
@Darevski88 Има ради одбраната..а у квалитет врска нема он за Вилсон
0ReTweets1Favorites·Details
Hahahahahaha LOOOL https://t.co/yKCQoaTgcs
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Чибуклијаpushachishte19
2Dime (6,42917 ден.)dimes10cent6
3Дареdarevski884
4Dixonradovan_sm4
5МилаШилаmilashila94
6Sport Lifesportlifebet4
7Пиндар ®️kurka_324
8prostmoderenmagnetolicious4
9ГАЏАardigaxa4
10Хедонистичен нихилистcrvenigjavolimk3