TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Enderman @fromhereonv
#reach: 40305   ( 708th )
#followers: 669   ( 6111st )
Дубиоза колектив, УКИМ 2015 https://t.co/dE03fVBFkM
11ReTweets98Favorites·Details
После еден месец и ништо, не е инфилтрирање, туку конзумирање стоко бајата. https://t.co/DeK1O6ld7V
10ReTweets37Favorites·Details
Softboi softboi whatcha gonna do?
Whatcha gonna do when they screenshot you?
7ReTweets29Favorites·Details
Сашо симни се
Ќе пристапиме кон кажување на мајка ти.
https://t.co/ACzUkO9M0H
2ReTweets3Favorites·Details
@astrogrev So the rest is Satan penis?
1ReTweets11Favorites·Details
Легендата вели дека сум прошол покрај апетисани без да си апмнам.
2ReTweets8Favorites·Details
Мажи убедуваат жена за вкусот на мажи. What a time to be alive. https://t.co/IcQfLl1CFP
1ReTweets4Favorites·Details
Би користеле услуги на фирма во која знаете дека сопственикот нема коректен однос со вработените? Или ви е гајле пошо добро смути и пудинг од чиа праат таму?
0ReTweets12Favorites·Details
Кејот убав ќе се рушел. Лепотан пун дупки, расклатени плочи хаос од декорации на ресторани, агресивни улични кучиња и пропаднати проекти на старата империја, треба да се минира попрво, многу работа е да се реновира вака.
1ReTweets8Favorites·Details
@MrCartmanezzz Поможи боже
1ReTweets2Favorites·Details
@DD_strange_ @stallkerrka @HerrPIPO Точно е 2021 сме пораснете од рокенрол, пиратски заборавен крал на Гондор стил. Доста е.
1ReTweets2Favorites·Details
Release the Kreten
1ReTweets6Favorites·Details
YOU ARE ALL EQUALLY WORTHLESS!
0ReTweets4Favorites·Details
@ashe_wdc @tonivancoski Какви ги има...
0ReTweets4Favorites·Details
Замисли си новинарот што го чека Мијалков пред суд, си викаш види каков ден наместо да прчам кур на кафе ме пратија да чекам за чабе у прашиниве на ветер тука да ти ебам среќата ништо мене не ми оди малер сум цел живот да ти ебам вукојебината ќе дојде жими куров он се спаси...
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ᴍʏᴄʀᴏꜰᴛ🚫dd_strange_46
2FilipHerin 🇲🇰🔱🇪🇺herrpipo11
3Kokorarstallkerrka9
4pupsikinsmrcartmanezzz4
5BBbeelyanas4
6Грeвastrogrev3
7Olives.beetrootfalafel3
8Брусница Вејнthebatladym2
9complicatedSoficomplicatedsofi2
10Обичен човекmeskov812