TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

FurKlan @furkansaliu
#reach: 98755   ( 107th )
#followers: 2638   ( 1452nd )
#1
Само што завршив со снимање на инфективна
Тие што сеуште не го сваќаат #коронавирусот озбилно ги поканувам да го погледнат материјалот за кратко на #KlanMacedonia
Интервјуа со пациенти кои се лекуваат и "прошетка" низ клинички https://t.co/efFUC2r4zO
83ReTweets298Favorites·Details
#2
Повелете и видеото :) ⬇️

ПАЦИЕНТИТЕ СО КОВИД19 ЗА ЛЕКУВАЊЕТО НА ИНФЕКТИВНА
https://t.co/TBco9lkrEw
55ReTweets106Favorites·Details
#3
Разрешен Сулејман Реџепи https://t.co/le2yofTUw6
24ReTweets148Favorites·Details
#4
Абе луѓе, ако сакате да ме #уплашите дај пратете некој поголем маж, а не Санде и компанија
Припадници на МВР кои што не беа во униформа, збореа како треба да ми се одржи лекција, ако се случи да бидам нападнат во следниов период организаторот се знае
https://t.co/u2lw3NSd4T
33ReTweets86Favorites·Details
#5
#ВМРОДПМНЕ... класика
Добро е што вака не потсеќаат, да не заборавиме со кого си имаме работа https://t.co/E4ZqmqSOhW
22ReTweets90Favorites·Details
#6
Мерко изјавил дека во Струга нема дивоградби....😂 https://t.co/xyR0GIad9A
15ReTweets111Favorites·Details
#7
Зошто на пример новиот Реис да не биде бошњак, турчин или ром за да се испрати силна порака до сите верници дека Исламот не ги дели луѓето по етничка припадност или по било каква друга основа
А и на некој начин би се вратила и вербата во #ИВЗ
12ReTweets94Favorites·Details
#8
Инспекторите не ги пуштаат внатре, они место да превземат нешто пуштаат мејл за прес од официјалниот мејл на Владата
Дечки, овде е битна само една работа.. ПОБЕДА НА СЛЕДНИТЕ ИЗБОРИ
Од портир па се до инспектор, сите си тераат партиска агенда https://t.co/xwFImwZCBj
22ReTweets62Favorites·Details
#9
Катерина, Марија и Фадил :)
Katerina, Marija dhe Fadili :)
#RealHeroes https://t.co/5glSdKbFn7
8ReTweets77Favorites·Details
#10
За малку 😊 https://t.co/brAl4VsuqJ
15ReTweets51Favorites·Details
#11
1 човечки грев + 100000 слични гревови = ПЕКОЛ ЗА ЛЕКАРИТЕ!!!
Ама кој ги е*е нив нели?
Битно е господинот да се осеќа како во старите добри времиња кога ВМРО-ДПМНЕ беше пред се
И ова со протоколите... КАКО МОЖЕШЕ ДА ГО НАПИШЕШ? 😶 https://t.co/mMeju3cOVv
11ReTweets43Favorites·Details
#12
#Мицкоски: Ќе го победиме #СДСМ најмалку со двоцифрена предност, ама избори не сакаме 😂 https://t.co/jCH0fYH32e
10ReTweets38Favorites·Details
#13
Сите функционери платите ги добија пред два дена, официјално е побаран одговор колку од нив донирале во фондот за борба против коронавирусот но до денеска нема одговор
Веројатно многу донации па не можат да ги избројат за два дена 😂
9ReTweets41Favorites·Details
#14
Од 21 септември 2015 година ( кога и почнав со новинарство) моето име е спомнато често по медиуми.
Главно поради вербални конфликти со функционери но и нетрпеливи граѓани.
Затоа мислам дека треба да објаснам зошто моето име толку често е поврзано со вакви дешавки https://t.co/qycudOTinn
6ReTweets45Favorites·Details
#15
11ReTweets22Favorites·Details
#16
Пази одговор... 😂 https://t.co/jRflmaMxhN
7ReTweets24Favorites·Details
#17
Мислам дека е време да се започне порешителна борба против лажните вести... Не чинат животи
7ReTweets24Favorites·Details
#18
Еве како изгледа една мафијашка администрација
Нека пробаат па ќе видат
Совесни граѓани посадиле трева на приватна површина, ама имињата не смеам да ги кажам затоа што може да има правни последици...Алооооо јавно признава има елементи на незаконско постапување
Нов ТНТ а? https://t.co/gsRaWmI7NB
5ReTweets28Favorites·Details
#19
WTF
Инвестира во приватно земјиште, троши 33 милиони денари за трева и на крај продава приказни за јавен интерес WTF https://t.co/DsjNchSEEB
5ReTweets28Favorites·Details
#20
Оуч, таблата веќе била двојазична 😊 https://t.co/vIi2Oc73IB
5ReTweets27Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1V.rechicav3
2Matrixxx🇲🇰matrixx416532053
3Криминалите на ВМРО ДПМНЕkriminali_dpmne3
4Minaminanaslavko2
5Бич Божјиbich_bozji2
6Илузионистаelilusionista252
7goran100janovskigoranpile2
8Славишаslavishajak2
9Tomaspropatriamorir2
10Emmanuel Goldsteinmopkob4e2