TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Отец Нафарфори @g4e92
#reach: 78071   ( 206th )
#followers: 4118   ( 707th )
#1
Саа баш читам статија "Сандра Африка го покажа задникот". Е не, диплома ќе покаже ебате!
20ReTweets82Favorites·Details
#2
- Ного течно говораш англиски.
- Фала ного.
- Шо фала, цел ме испљуја!
21ReTweets78Favorites·Details
#3
Од дома до работта мее 7 километра или шо би кажале од туристичка агенција 300 метра.
13ReTweets39Favorites·Details
#4
Последен пат ка чујах добра вест, тва беше у 5-то одделение ка ни кажа наставничката оти диктато се одложува за нареднио час.
13ReTweets30Favorites·Details
#5
Мајка - ќе даде се за својто дете, освен тва шо е за гостите.
8ReTweets39Favorites·Details
#6
Сексо треба да биде со желба и со емоции, а не со молене.
8ReTweets29Favorites·Details
#7
Само у Македонија ак имаш тетоважи си наркоман!
7ReTweets26Favorites·Details
#8
Жеента треба да има една ного важна работа, возачка. Ка ќооте на госте да можаш да љокаш как магаре.
5ReTweets30Favorites·Details
#9
Точно е "Легни си" часот и "Как ќе станаш сабајле" минути.
6ReTweets26Favorites·Details
#10
Опрости ми https://t.co/QBMaRC6NMe
5ReTweets25Favorites·Details
#11
Друго објаснување неем! https://t.co/Mpt0yrSJcq
6ReTweets18Favorites·Details
#12
Од "Има време" си патаме!
7ReTweets14Favorites·Details
#13
- Как се викаш?
- Кети.
- Скратено од тикети или етикети? Хехе
- Скратено од кети ебам мајката!
4ReTweets22Favorites·Details
#14
На госте у Неготино:
- Шо ќе се напииш?
- Ништо, само чаша вода.
- Заебаваш а? Озбилно питам!
5ReTweets18Favorites·Details
#15
- Сакаш ли ме?
- Да.
- И јас тебе.
(Очекувам над 100 фејва).
2ReTweets25Favorites·Details
#16
- Кажи нешто весело.
- Раде Рогожаров.
5ReTweets16Favorites·Details
#17
- Ќе ти се јавам после, ме чекат за чочек у тунело! https://t.co/cnfWNGEUyM
2ReTweets21Favorites·Details
#19
Некни на мама и кажувам оти едно дете ојдело 3-та година, а оште со мајка му тетратки си купува. Она ми вика ости го саа, гледи за тва шо излезееме оти ќе си останаш без патки и тва лето!
2ReTweets18Favorites·Details
#20
Ќе признаам напредна технологија само ка ќе може со антибиотици да пиим и алкохол!
2ReTweets17Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🇲🇰ДОНИЏАloshkoor25
2Црнокосаcrnokosa12321
3Рокселанаhasekih11
4Пина Млогоdevojchetoli10
5Професор Цветковиќtome_corner9
6LOVEnoWARoltovski8
7👡Мртвиот Шеваљ👡 🐖💩 ..💉💊❤el_megunogovic7
8🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat6
9Ишаретisharet846
10Боемотkafandziski6