TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Гушкало @g_ivana_
#reach: 6188   ( 1551st )
#followers: 4169   ( 827th )
#1
@krojanbojan Драгана.
1ReTweets3Favorites·Details
#2
@ZoranGega Мене прво ми стигна тој ситнеж од 24.00 и после недела ми пуштија 1000. Тоа беше во петокот.
1ReTweets1Favorites·Details
#3
@ZoranGega Ја увек последна добивам у маало.
1ReTweets1Favorites·Details
#4
Проблемот на жените е што секогаш сакаат да го имаат последниот збор.
0ReTweets4Favorites·Details
#5
@100deutschemark @asimilacija @smrtisa Јас сеа ќе бев мажена со 3 деца, ама кој жив ме излажа да порачам Кока кола и после се навлеков.
0ReTweets3Favorites·Details
#6
Ја иам рани отворени од 2017 па шо. https://t.co/dR6mNCKAQK
0ReTweets3Favorites·Details
#7
Пилатес топка Ивано! До кога ќе те учам!
0ReTweets3Favorites·Details
#8
@2eyeshadow Еј леќа е супер идеја.
0ReTweets2Favorites·Details
#9
@100deutschemark @asimilacija @smrtisa Жива вистина, сите сме алкохоличари.
0ReTweets2Favorites·Details
#10
@asimilacija @100deutschemark @smrtisa Касно е веќе, испуштија не од раце.
0ReTweets2Favorites·Details
#11
Инаку дечки, тоа шитовите шо ви се дешаваат треба да ги надминете, не да ги шерувате у секој твит ко некој успех. Да, треба да се разговара, ама не у секој втор твит. Не мора фала на искреност, може блок да.
0ReTweets2Favorites·Details
#12
Знаете дека не треба вие да се доближувате до партиските ставови, туку тие треба да се приближат до вас? Се шалам бе!
0ReTweets2Favorites·Details
#13
@2eyeshadow Затоа ќе ја комбинирам со нешто.
0ReTweets1Favorites·Details
#14
@seedno_ Неш јебат.
0ReTweets1Favorites·Details
#15
@seedno_ Не знам за неа.
0ReTweets1Favorites·Details
#16
@seedno_ 😂😂😂😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
#17
@seedno_ Знам.
0ReTweets1Favorites·Details
#18
Дој бе, заедно ќе ја лежиме.
0ReTweets1Favorites·Details
#19
Тоа што нишо не сум утнала на работа речиси месец дена ме плаши и се мислам дека некое големо срање ќе излезе за скоро.
0ReTweets1Favorites·Details
#20
@BazeLazevski @irenaxxxx @IndijaMen1 Или фантазија, јас воа не сум го сретнала досега.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Џекиseedno_4
2100Marki100deutschemark3
3b®gasimilacija3
4Morticia Addamssmrtisa3
5Коментаторотpece_juventino3
6crvenokosata2eyeshadow2
7Zoran Gega Madzoskizorangega2
8Виктор Стевичviktorstevich2
9Maestrodiskopje1
10krojanbojankrojanbojan1