TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Skywalkerka @galadriell3
#reach: 29989   ( 908th )
#followers: 1168   ( 3696th )
Ко што врви време, сфаќам дека многу сентиментално сум поврзана за цвеќиња што раснеле околу зграда низ цело рано и доцно детство, ко ми било убаво. https://t.co/ZAyV6joI8L
8ReTweets39Favorites·Details
Луѓе шо бараат шопска ама без кромид се инфериорна раса.
6ReTweets39Favorites·Details
Ај дајте ми некоја плејлиста ко за пакување куфери за селење од дома
1ReTweets8Favorites·Details
Foltin v bife na letna scena, I missed this.
0ReTweets8Favorites·Details
Mmm se navlazhniv https://t.co/MgNEJt4f39
0ReTweets4Favorites·Details
@DD_strange_ @EmmaCvetche Šta je ovo, Mad Max?
0ReTweets2Favorites·Details
@Igu_Ana32 @ShashavoLastice Aman be dechki, that bad?
0ReTweets2Favorites·Details
Сестра ми само шо ми кажа дека AHA-та шо ми текна да ја ставам последниве два дена требало да се измие по 15 минути, а јас шетав така мислејќи дека е ко салицилна и дека требало да имам изгореници по фаца досега, фала богу немам ништо 😭😭🙏 #козметиказалице
0ReTweets2Favorites·Details
*Си го спакува животот во 2 куфери* ✨
0ReTweets2Favorites·Details
@dpehche @DameIndomptable Многу тематски ова, love the song tho <3
0ReTweets2Favorites·Details
@outoffzone @gorskivenec Misspelled 7 seconds ✨
0ReTweets1Favorites·Details
@DD_strange_ Isto, a mnogu go fakjav i go vrtkav so drugite prsti i sea mi e prazno 😭
0ReTweets1Favorites·Details
@ashe_wdc Hahahahaha 😔 zoshto obratno be
0ReTweets1Favorites·Details
@ashe_wdc Hahahaaha, eto vidish ne sum primetila ✨💜
0ReTweets1Favorites·Details
@HorridChildd Ako snema izbor epten, kje se navratam na ova, fala ti maci <3
0ReTweets1Favorites·Details
@Cassi0peia__ Revox da, sis dobi na poklon nekoi korejski pa od toa hidratantnoto kremche shlakam
0ReTweets1Favorites·Details
Ич не сте креативни, хаус си пуштив
0ReTweets0Favorites·Details
@Mermaiid_ariel Доста иако немам ништо сега отпосле ме пука параноја и само се проверувам 💔
0ReTweets0Favorites·Details
@dimitrov_1 Može mislela na seks so sebe pa i ti ccc
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ашеashe_wdc3
2ᴍʏᴄʀᴏꜰᴛ🚫dd_strange_2
3SpaceManoutoffzone1
4На Његош малатаgorskivenec1
5Eмка Кремкаemmacvetche1
6гуштер.igu_ana321
7Драгица змајshashavolastice1
8Жар птицаmermaiid_ariel1
9Ненaспaнaтa убaвицacassi0peia__1
10dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_11