TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џемини ♊️ @gemini_thinker
#reach: 36950   ( 715th )
#followers: 3207   ( 1253rd )
Никогаш не ве сакале вас.
Го сакале делот од вас што нив ги правело да се чувствуваат живи.
22ReTweets70Favorites·Details
“Светот мој, минус тебе во него.
Она што ќе остане..
Малку е.”
🖤
7ReTweets40Favorites·Details
“My head speaks a language,
I don't understand.”
7ReTweets33Favorites·Details
Некогаш..
За да преживееш..
Ќе научиш дека на сопствените успеси..
Ќе мораш да си аплаудираш сам.
9ReTweets25Favorites·Details
Сонце.
Сонце ми требало.
🧘‍♀️
4ReTweets26Favorites·Details
Не можете да допрете до човек кој не е повеќе целосен.
Запамтете го тоа и престанете да бидете смешни.
Благодарам.
2ReTweets10Favorites·Details
Оставам траг.
За овој живот, нека биде и тоа доволно.
0ReTweets3Favorites·Details
It left a mark. https://t.co/r8bDw3RAkP
0ReTweets5Favorites·Details
Avada kedavra.
0ReTweets2Favorites·Details
@zoranveli Не реков дека има. Само скромна констатација дека никој никого не сака, освен себеси. :))))
0ReTweets1Favorites·Details
@zoranveli Вистина. 🍷
0ReTweets1Favorites·Details
@VorrennN Буквално. Морам да се преселам некаде каде има нон стоп сонце. За животот се работи. 😎
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Zoranvelizoranveli2
2ДиДиvorrennn1