TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џорџ Вашингтон @georgefrommkd
#reach: 122670   ( 4th )
#followers: 2452   ( 1757th )
Без ДУИ на власт повеќе ќе напредуваме, отколку како членка на ЕУ.
60ReTweets323Favorites·Details
Кога доаѓаа европски емисари и не дупеа во здрав мозок. https://t.co/hgYifNHLQ6
57ReTweets218Favorites·Details
ВМРО во 1934 година извршило атентат врз српскиот крал во Марсеј.

ВМРО во 2022 година јаде ќутек со тацна. https://t.co/QJfIMFpypK
53ReTweets239Favorites·Details
Тежок е животот затворенички. https://t.co/WKVBLzqNBY
49ReTweets236Favorites·Details
Таљат ги заклучи, Арбер ги тепаше, следно е Бујар да ги ебе.
45ReTweets187Favorites·Details
2018 година: Името на државата нема врска со тоа како ќе не викаат.

2022 година: Нормално е да ги викаат граѓаните Северномакедонци, кога државата се вика Северна Македонија.
47ReTweets151Favorites·Details
Што си го блокирал на брат ми, о ти? https://t.co/Ma2fhbTVkw
38ReTweets208Favorites·Details
Ги бранат риговите на Елвис Бајрам од лошата полиција. https://t.co/SL25QmcM7A
40ReTweets185Favorites·Details
How it started How it's going https://t.co/wyV6dxB1t1
44ReTweets124Favorites·Details
Кој ве шиша. Сам ќе си направам штаб. https://t.co/22PG6S1uRO
34ReTweets203Favorites·Details
❤️❤️❤️ https://t.co/73QI8oHbId
35ReTweets137Favorites·Details
Сите сличности се случајни. https://t.co/nTf81OoiQV
33ReTweets114Favorites·Details
Досега тепаше, отсега ќе почне и да ебе. https://t.co/RS4eAtH4CU
30ReTweets140Favorites·Details
Талат во друштво на двајца реномирани диџеи. https://t.co/6O20sylUi3
26ReTweets180Favorites·Details
Од зелени политики, издвојуваме: https://t.co/CvWDuSszCJ
31ReTweets123Favorites·Details
Кога сте кукавици, сите ќе ве тепаат и понижуваат. Тргнете го ВМРО од ДПМНЕ затоа што го срамите. https://t.co/OD49G2RXmw
28ReTweets149Favorites·Details
Како се менуваше владиниот ПР пристап деновиве.

П.С. Да се произведуваше струја од промена на ставови, човеков ќе можеше да ја снабдува цела Европа. https://t.co/5SIn1RilAO
32ReTweets91Favorites·Details
Како сум го дупел еј. https://t.co/aJfsjMElsx
23ReTweets171Favorites·Details
Предлогот што го одби премиерот бидејќи бил неприфатлив, сега ќе се разгледува на влада и ќе се одлучува за него. 🤡🤡🤡 https://t.co/Bg82hEt0u2
29ReTweets81Favorites·Details
Кажи дека сакаш да остареш сама без да кажеш дека сакаш да остареш сама. https://t.co/U4zZjpL1SX
24ReTweets105Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1АЛХЕМИЧАРОT☦ 🧪⚗alhemicharot11
2DubokaVodaDrinaattaliates1
3kvakvatopkvakvatop1
4МИСТЕРИЈАcheguev212771561
5Царевата Ќеркаcarevata_kerka1
6Фортификацијаfortiifikacija1
7tantelastarmarsovec1
8Flash Gordongoranpavlovski21