TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Водоотпорна вода @geosinklinalno
#reach: 111089   ( 40rd )
#followers: 3244   ( 1132nd )
#1
Замисли вакво и кај нас... само замисли. https://t.co/iB7Xzx1vkt
104ReTweets368Favorites·Details
#2
Гејмери, рајот сепак постои. https://t.co/NS3LbPUf6F
46ReTweets234Favorites·Details
#3
Еден е доволен за да зезне работа. https://t.co/eJulLt0JIV
35ReTweets244Favorites·Details
#4
Преслатко... Готвач на годината. https://t.co/xYS6h33x8B
45ReTweets212Favorites·Details
#5
И вака може! https://t.co/4aE4YOwEJX
31ReTweets251Favorites·Details
#6
#7
Опиши ја Македонија со едно видео. https://t.co/AE2WH1SuvM
34ReTweets174Favorites·Details
#8
Еве, ја чекам жена ми да се спреми, треба да одиме на гости. https://t.co/pxw2aq2oCf
25ReTweets175Favorites·Details
#9
Дефиниција за хепи. https://t.co/DD1vuSnIVa
28ReTweets151Favorites·Details
#10
#ОнаКога ќе твитнеш нешто против некоја партија. https://t.co/Ap1FiKYo5V
35ReTweets118Favorites·Details
#11
Еднаш ме прашаа што е тоа квантна физика. Епа ова е! https://t.co/wAuwJEjMli
26ReTweets132Favorites·Details
#12
Спокојство... https://t.co/JZlQ9Xxh89
26ReTweets117Favorites·Details
#13
Барај го малиов... да го вработиме у казино... одма!!! https://t.co/9hjAf1NZ0u
17ReTweets139Favorites·Details
#14
- Hulk?
- Supermen?
- Batman? https://t.co/C7w5mFQsCG
24ReTweets107Favorites·Details
#15
Друже, ваква да си најдеш и да си ја ожениш. https://t.co/Dc1U4g0ihk
19ReTweets119Favorites·Details
#16
Дечки, знаете некој добар ветеринар? https://t.co/VNSWsRL2xL
16ReTweets118Favorites·Details
#17
- Снаџи се.
- Се снаџовме. https://t.co/6wppNk9TN2
20ReTweets104Favorites·Details
#18
Заклучок:
Свилен фустан не е за во студио! https://t.co/e4yuQgKYqB
26ReTweets81Favorites·Details
#19
Добро утро.. Добар ден... и Добра вечер.

*sound ON препорачливо https://t.co/SYfK8FfnC8
20ReTweets95Favorites·Details
#20
Слатки "еурокремчиња". https://t.co/Dvn6MZubhM
20ReTweets94Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Прекрасна 😷prekrasnavasic10
2Maximusmaximus032834357
3KocevGorgegorge_kocev7
4МилаШилаmilashila96
5The Professionaljovanovski_mk6
6Човекот од управатаgolemiot_brat5
7Волкот од шумата 🌲wolf_forest_2285
8Ивица Худcrazydogsk5
9Стојко Мојов 🇲🇰 🇺🇸stojkomojov5
10Царевата Ќеркаcarevata_kerka4