TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

До Ре Ми @gievskaaa
#reach: 47928   ( 309th )
#followers: 5252   ( 621st )
Се рачуна без минич? https://t.co/nRx9RtND2Y
7ReTweets168Favorites·Details
- Rest in peace queen
Diana: We'll see about that!
9ReTweets48Favorites·Details
Градежни активности во 5 наутро. Ало @OpstinaKarpos дали сте нормални бе вие? Што уште ќе им дозволите? Дома да ни дојдат и да ни наредуваат? Вие сте отидени бе скроз!!! https://t.co/m9RgfWQuNG
13ReTweets36Favorites·Details
Ме интересира оние свеќите од 1500 денари дали вредат и мирисаат јако или работава е да се пофалиш дека имаш скапа свеќа?
1ReTweets26Favorites·Details
Карантинот на Томислав https://t.co/6emKv9p1tF https://t.co/PyCfnq41US
5ReTweets10Favorites·Details
Си го свртија во нивна полза 🤡 https://t.co/2u4T4wU7SZ
2ReTweets2Favorites·Details
Вечито се враќам како Хагрид во косата кога излегувам на влажно време
1ReTweets4Favorites·Details
Таму таму, шилецот кај што ми е, стисни малку појако https://t.co/DFSCn5CTcZ
2ReTweets8Favorites·Details
Ме скокотна додека ставав маскара. Someone's about to die
1ReTweets10Favorites·Details
Кога се снимате додека возите барем правила почитувајте, атер за видеото
2ReTweets5Favorites·Details
Времето денес https://t.co/7BtU5ZZG08
1ReTweets8Favorites·Details
@Andov_S @2eyeshadow Или ќе се водиш за исчезнат
1ReTweets1Favorites·Details
@Andov_S @TinoBeBrat Во едната рака фигаро во другата телефонот, не ме потценувај
0ReTweets7Favorites·Details
@mark_cornet @Andov_S Те мрзи да излегуваш, те разбирам
0ReTweets3Favorites·Details
@EdmondD71780121 Никогаш не фаќам телефон во рака додека возам 😊
0ReTweets3Favorites·Details
@Beelyana Значи стани, јади нешто мрсно, размрдај се и пак легни си 😆
0ReTweets3Favorites·Details
@rmcfmk Свекор ми се прочита, тибам тетовскиот
0ReTweets3Favorites·Details
Инфлуенсерка да будем https://t.co/nHwRUxLlg7
0ReTweets6Favorites·Details
@2eyeshadow Абе ти благодарам пааа ❤️❤️😘💋
0ReTweets3Favorites·Details
@dzigi_migi @2eyeshadow Благодарам 😊 Друг пат да дојдеш да се пријавиш 😁
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Benny Lavaandov_s19
2ИвоВозиivogievski11
3Baze Lazevskibazelazevski10
4Edmond Dantesedmondd717801219
5BBbeelyana8
6Markmark_cornet5
7💉crvenokosata 💉2eyeshadow5
8Kristinakeekee7234
9Snezhanalalahtootoot3
1053x1153x11dj3