TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Perica Gievski @gievskip
#reach: 31468   ( 938th )
#followers: 1599   ( 2644th )
Може ли ова да биде #Фичлакнаденот? https://t.co/Y59elQqrg0
12ReTweets91Favorites·Details
Ова е извадок од весник во Цирих... https://t.co/jF9gM0enQ4
9ReTweets45Favorites·Details
Дека треба Филипче оставка да си даде, треба, и треба да се гонат виновниците. Ама треба да се гони и ваквото „новинарство“ кое собира лајкови и споделувања на лажни информации. Далеку сме ние од нормална држава. https://t.co/aA7kYqoMJH
7ReTweets29Favorites·Details
Жално е тоа колку е ова точно. https://t.co/kJoZ091o7f
8ReTweets26Favorites·Details
Ептен јака серија! https://t.co/d6MMxifQqt
1ReTweets1Favorites·Details
Еве ви поскок бре луѓе. Каква само кожа има. 😍 https://t.co/am5bPOQrzV
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии