TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џио @gio_sunn
#reach: 825   ( 1775th )
#followers: 825   ( 5620rd )
@BazeLazevski @pretty_coyote @SuisajdMesija @Carassco_ @CantonaIsKing7 Карабао куп ✅
Фа Куп -полуфинале
ЕЛ - четвртфинале
Топ4.

Твојот Мурџо што го браниш заврши 6то, и освои 2 купчиЊа прва сезона.
Некој тоа ќе го подобри, и некој што плука ќе лижит плуканото.
0ReTweets2Favorites·Details
@indeeeeeee Вац дис бро?
0ReTweets1Favorites·Details
@CantonaIsKing7 Пакуј га куме, носи га Енглеској
0ReTweets1Favorites·Details
@Carassco_ @BazeLazevski @SuisajdMesija Не верувам дека некој се јачал за Маласија тука, ама Баже мора да стави шизофренична теза за да се јача овде дека е најЈак, најпаметен и најубав на свет
0ReTweets1Favorites·Details
Шеикот гледа сега од негде и вика:
Вај нот ол оф дем? (Преведено од арапски на кириличен англиски) https://t.co/JtVM5YX7J0
0ReTweets0Favorites·Details
Seria A to get renamed to Seria J.
J is for Juve https://t.co/3ou0zkDvOx
0ReTweets0Favorites·Details
@BazeLazevski @SuisajdMesija @Carassco_ Искрено мислев денес ќе изгубиме.
It's ok bro.
0ReTweets0Favorites·Details
@BazeLazevski @SuisajdMesija @Carassco_ За Јунајтед немам пишано дека има шанси за титула од времето ко беше Мурџо менаџер, ама Баже изиграва attention whore и тагира на што ќе му текне..
Не верувам ни дека некој од дечкиве има пишано исто...ама Баже оди разбери го..
0ReTweets0Favorites·Details
@Carassco_ 😅😅😅
0ReTweets0Favorites·Details
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Baze Lazevskibazelazevski5
2SuicideMessiahsuisajdmesija4
3Uncle Alex 7cantonaisking72
4Coyote Prettypretty_coyote2
5Кирилindeeeeeee1