TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џото @giotto_mkd
#reach: 105558   ( 54th )
#followers: 11894   ( 97th )
#1
за сите кои не мрднале подалеку од сити мол и охрид, ова е македонија. https://t.co/9qCK9TociS
71ReTweets200Favorites·Details
#2
австралија. истураат храна за да им помогнат на животните погодени во пожарите. абе паааа https://t.co/LYolye2kpE
20ReTweets122Favorites·Details
#3
@apasiev господине ова е кам маркет...
25ReTweets88Favorites·Details
#4
оваа илина е полу нордиска богиња https://t.co/FxH7su6nbe
19ReTweets102Favorites·Details
#5
гнаса колега, прави нес со млеко и лажичето го става во чистиот прибор. и зборено му е и џабе. кој кур е со вакви луѓе?
7ReTweets135Favorites·Details
#6
Кривично ќе одговараат: Синоќа приведени администраторот и креаторот на групата Јавна Соба

ммм инцели у ќорка
13ReTweets73Favorites·Details
#7
cgi рендер од цезар. колку нормално изглеа https://t.co/KUce1DArYF
6ReTweets93Favorites·Details
#9
Дечки во склоп на интермедијалниот фестивал „ArtArea“ ќе имам мало изложбиче со улична фотографија. Па повелете утри во кино култура :) https://t.co/ioCqyK3MjY
22ReTweets35Favorites·Details
#10
а гата ли кристи?
15ReTweets54Favorites·Details
#11
вмровци ја открија медена земја и ја мразат од дното на душата...
13ReTweets60Favorites·Details
#13
да ја поздравиме новава работна недела https://t.co/Pen4puYykM
7ReTweets54Favorites·Details
#14
и сега ќе ја тужи банката за дискриминација https://t.co/ipZxFBOeVS
8ReTweets50Favorites·Details
#15
10ReTweets42Favorites·Details
#16
е ова е чоек, људина! https://t.co/e5WFGjAg3O
1ReTweets58Favorites·Details
#17
work hard, eat hard https://t.co/6FI8WaUvIY
6ReTweets42Favorites·Details
#20
ало полиција, никаде го нема од здравје радово пармезанот!
4ReTweets36Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1PokojniTozajaopokojnitoza29
2Токсичен1 🗣covek129
3The real OG Rubintherealrubinbt23
4prostmoderenmagnetolicious21
5Maximum Overtrollmaximovertroll21
6Ljubiša 🧢sulimanovic20
7Бојанhasawatermark19
8Никсонrnixn17
9Deliadeliakite17
10Cenece_ne16