TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џорџ @gjorgjic
#reach: 27912   ( 1014th )
#followers: 7172   ( 349th )
6ReTweets36Favorites·Details
5ReTweets39Favorites·Details
"🙂" треба да биде со закон забрането за употреба.
5ReTweets35Favorites·Details
никој:
луѓе што оставаат одговори на Quora прашања: https://t.co/VREql7RM7e
0ReTweets4Favorites·Details
@Paynster123 ова е дозволиво, ама другото е straight up unacceptable
0ReTweets2Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
@KokiCvetanoski ако си го преврзал со послаба варијанта на мрежен кабел (cat 5) наместо со појака (cat 6) може да е до тоа
0ReTweets0Favorites·Details
@KokiCvetanoski i got nothing :/ у теорија не би требало да има разлика
0ReTweets0Favorites·Details
@damjanev @KokiCvetanoski коки како што вика го споил пак, што ваљда подразбира сите 4 парици. ама добар совет во случај да не е така :)
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Кокиkokicvetanoski3
2Morticia Addamssmrtisa2
3Венцо Утовар - Истоварkamijon0071
4royal screw uppaynster1231
5Зецкоvladimiresine1
6г. Влатко Вердерvlatko_werder1
7Нарцисоиден егоистsakachnamalini1
8дамјанев 💉х3damjanev1