TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 98152   ( 93rd )
#followers: 4176   ( 799th )
#1
А сега невестата ќе му стави катетар на младоженецот
55ReTweets295Favorites·Details
#2
33ReTweets109Favorites·Details
#3
37 нови случаи https://t.co/gcDPfK9WCe
26ReTweets105Favorites·Details
#4
-како ја поминавте првата брачна ноќ?
-ги дезинфициравме поклоните
19ReTweets107Favorites·Details
#5
Татко ти бил во војска? https://t.co/PNJGI5QUBh
10ReTweets124Favorites·Details
#6
Ја сум од времето кога не можеше еден човек сам да го дигне телевизорот
12ReTweets103Favorites·Details
#7
Машко да ставеше таква слика сите ќе го блокневте
15ReTweets89Favorites·Details
#8
19ReTweets62Favorites·Details
#9
Ни годините значат зрелост, ни образованието значи памет, ни тоа што зборат другите за тебе не те дефинира
17ReTweets56Favorites·Details
#10
Ако не си им приоритет тогаш си им тепање време
17ReTweets50Favorites·Details
#11
Ја видов сликата со верверичката ама си молчам пошо ја дома им ги јадам оревите
10ReTweets64Favorites·Details
#12
Кога ќе откриеш кој ти го сјебува животот https://t.co/N7h6hRLHA3
8ReTweets50Favorites·Details
#13
1 мај - ден кога работниците се избориле за своето право да распалат скара во природа
13ReTweets33Favorites·Details
#14
Од цела администрација периодов само ботовите на твитер поштено си ги заработија платите
10ReTweets42Favorites·Details
#15
Ако многу се буните ќе им одобрат и покачување на платите
11ReTweets38Favorites·Details
#16
Таман еден ден ќе ти тргне у животов утредента ќе се разбудиш мамурен
9ReTweets44Favorites·Details
#17
@rnixn остај ја жена ти на раат :))
5ReTweets53Favorites·Details
#18
Смрт на фашизмот, карантин за народот
10ReTweets35Favorites·Details
#19
Дур идат по врати нека направат и попис
7ReTweets40Favorites·Details
#20
Зошто дозволуваш некој идиот да ти го расипе денот коа можеш да отвориш твитер и многу идиоти да ти го расипат денот
7ReTweets37Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Даре Џамбазастиddarxide18
2Персивалp3rciva16
3mindрluмbеr 🇲🇰🖖mindplumber6
4Jasbrlabrla6
5Traveler_Lonely 🖤l_traveler__5
6100Lebaljumbaljum4
7Евианdotblackend4
8Theridion Grallatortheridiongrall3
9Волкот од шумата 🌲wolf_forest_2283
10Д Зороthe__zorro3