TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

AjerdnA @go2bedreal
#reach: 18999   ( 1857th )
#followers: 151   ( 17119th )
#1
Eве ви ифтари, мифтари, рамазани, бајрами, велигдени, литии....Викам јас религијата е најголемо зло што постои
https://t.co/HngtjQjCkO
3ReTweets18Favorites·Details
#2
@KeSiLezite тоа не е оправдување Рада онака да се лизне.Доста со моабетот “ама во нивно време“.Не ги бутнавме за да овие го прават истото.
1ReTweets11Favorites·Details
#3
Авионите на НАТО ги видовме на нашето небо и 1999 , ама изгледа заборавате.
1ReTweets9Favorites·Details
#4
@Jane_Sk @therealpsmst Што да апелира кога очигледно и он си терал ифтар.Плус се знае каков религиозен фанатик е дотичниот https://t.co/KMq9O06h9R
2ReTweets4Favorites·Details
#5
Овие што ќе идат на гробишта за задушница,може и да си останат тамо.
1ReTweets6Favorites·Details
#6
Уште ова со марката ни фалеше.Епа пак планинари да ставате да ја водат пошта....Монти Пајтон држава
0ReTweets7Favorites·Details
#7
Дали бе ја правдате Рада со моабетот ... “ама во времето на ДПМНЕ , Дехари беше ....“ .Опрајте се .Доста со релативизирање
0ReTweets5Favorites·Details
#8
Која е поентата на полициски час кога очигледно не се почитува.Еве гледам/слушам после групното вечерање имаме и групно шетање , возење точаци низ маало
1ReTweets2Favorites·Details
#9
Комисијата за заразни болести, конечно се огради од сите политички игри периодов и топката ја префрли во дворот на сдсм/вмро.Се знае кој ќе сноси одговорност ако ексалира ситуацијата.
1ReTweets1Favorites·Details
#10
@ArslaJeMeniBog стварно мислиш деќа може да ги затворат :):).Уствари дали смеат да ги затворат
0ReTweets4Favorites·Details
#11
Симни ги од планина , стави ги да водат држава...... https://t.co/acFuBIjxIB
0ReTweets3Favorites·Details
#12
@buzaroska @taskovskig @__lence__ Вака нешто планирам да испринтам пред избори https://t.co/5OETNfVMMF
0ReTweets3Favorites·Details
#13
@KatttP @ddimkooooo ич не ми е жал.Си играат “курташак“ со сите нас.
0ReTweets3Favorites·Details
#14
@KatttP @ddimkooooo Мене да биде жал???..Зашто,јас сум го довел во опаснот.Ич не ми е жал , поготово кога знаеме каков религиозен фанатик е типов.Што си посеал тоа ќе си жнееш
0ReTweets3Favorites·Details
#15
И се уште ќе им веруваме дека не иделе по ифтари.
0ReTweets3Favorites·Details
#16
@ddimkooooo copy paste од статусот на Филипче.Кај него е грешката :)
0ReTweets2Favorites·Details
#17
@KatttP @darkhour_seeker @Bouqet100 имам 4 фактури и немам никаков проблем.Поедноставно не може да биде преку а1 апликацијата
0ReTweets2Favorites·Details
#18
@Zoran_Mijalkov @baljumbaljum читам коментари од хрвати , воодушенивени се од марката. :)
0ReTweets2Favorites·Details
#19
@ArslaJeMeniBog во недостаток на кадар и едните и другите се расфрлаат со “бомби“.Само не сфаќаат дека има контраефект тоа.
0ReTweets2Favorites·Details
#20
Ама затоа правење на народот магариња и од едните и од другите не само што заврши , напротив. https://t.co/5nhMjgMLkT
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1KatttP.katttp6
2Нароз Волокинzorbital5
3Dimkoddimkooooo5
4Нусеblt0lcanka4
5Др Арсланагићarslajemenibog4
6Брадаlegovski3
7Donatello™petrusevski133
8Штрумфетаshtrumfeta_3
9Скрачиskraci3
10Стојко Мојов 🇲🇰 🇺🇸stojkomojov3