TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

АЈЕРДНА @go4bed
#reach: 8825   ( 1642nd )
#followers: 294   ( 12403rd )
Кај и да си за Божиќ дома да си @DjokerNole 😂😂😂😂🤡🤡🤡
12ReTweets72Favorites·Details
Луѓе, млад човечки живот згаснал.Вашите “експертски“ толкувања чувајте си ги за вас.ОДВРАТНИ СТЕ.....
3ReTweets6Favorites·Details
Вело патеките не се чистеле ни во времето на Шилегов.Затоа доста веќе серете.Не биде глупи партиски ботови и едните и другите.Малку самопочит да покажете.Не бидете дворски шутови.
0ReTweets4Favorites·Details
@_jo_van Со самиот факт дека сме се ожениле сме луди
*ќе ме запалат сега феминисткиве*😟😟😟
0ReTweets2Favorites·Details
@SofreTrifunoski Не не ..оној Синиша и Поцков кметицата ја коментираат.Партиска задача.јеби га
0ReTweets2Favorites·Details
@snowgirly2 Секогаш ги пуштам.5 мин +/- нема да ми сменат многу
0ReTweets2Favorites·Details
@ChakNaOriz Ова беше институтот на Божиновски??? 😂😂😂
0ReTweets2Favorites·Details
Си венее човек , полека ама сигурно
0ReTweets2Favorites·Details
@Petrusevski13 И хрвативе им помагаат со “квалитетна“ игра
0ReTweets1Favorites·Details
@cockroachMC @decider Ова почнав и се откажав.Ова се гледа после изедено прасе од 20 кила.Да не добиваш желба за јадење 😂😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
@ComplicatedSofi Зарем има и такви.
Ме потсети ова на еден бивш колега (млад) , што корнеше на лук секое сабајле.Пиел некој “отров“ со лук. 🤮🤮🤮
0ReTweets1Favorites·Details
@Schiffer_PG14 @YouTube Добро утро Клами.Загрижуваш вака кога те нема да твитнеш 🙂🙂🙂
0ReTweets1Favorites·Details
@Schiffer_PG14 @YouTube Андреја - чисто процедурално 🙂🙂.Не дека веќе не сум навикнат да ми “јадат“ буква од името
0ReTweets1Favorites·Details
@DankHooper Ги измешал брзините.Да , левата лента е за претекнување ама на автопат а не во град.Ама така е кога се купуваат возачки за малце пари.
0ReTweets1Favorites·Details
‼️‼️Претпладневниот пресек на твитер може да го сведеме на :
- Синиша и Поцков , твитајте најјако за снегот на вело патеките.
- Одвлечете внимание од неспособната на МВР и незаменливиот Оливер ‼️‼️
0ReTweets1Favorites·Details
@Schiffer_PG14 Касниш.Денес само ја довршуваат експертизата од вчера.
0ReTweets1Favorites·Details
@Dremka До сега ќе го одробијаше дремче.Не чекај многу , на стари години после од затвор да излагаш 😂😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
@Dremka Топ.Ем ќе се спасиш ем одмор ќе истераш.Две во едно 😂
0ReTweets1Favorites·Details
@Bufceto Не го избркаа за џабе после нецела година :)
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Chlamydiaschiffer_pg143
2македонско девојче✨| poetic justicemsoldieroflove3
3Дремкаdremka3
4Среќичкаbufceto2
5Donatello™petrusevski131
6јАсСоБрАдАтА_jo_van1
7Микиcockroachmc1
8complicatedSoficomplicatedsofi1
9Babuşdankhooper1
10Sofre Trifunoskisofretrifunoski1