TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Човекот од управата @golemiot_brat
#reach: 108192   ( 71st )
#followers: 4123   ( 817th )
#1
Нова сум, заследете ме 😘😘😘 https://t.co/ZHXBafic7M
31ReTweets207Favorites·Details
#2
#ОнаКога за тебе законите не важат... https://t.co/oiYZ9Ot315
33ReTweets160Favorites·Details
#3
Има разлика, и тоа големаааа https://t.co/JCu7GlyjvN
26ReTweets146Favorites·Details
#4
Ден 03 јули
-Мицковски ЛАЖЕ дека постои фуснота за македонсккиот јазик во странство
-Николовски ЛАЖЕ дека ќе се затвота Дрекслер Маер, го демантира Митко Јанчев
-Јанушев се слуша во бомби дека ќе мавал шамари на ЖЕНИ !!!
Каков ден за @VMRO_DPMNE
а нема ни 20 часот... https://t.co/aPQCcZR7tY
30ReTweets71Favorites·Details
#5
ВМРО е болест
ВМРО е дијагноза
Vol. 2 и идеме даље.... https://t.co/oii9o5WXNj
25ReTweets85Favorites·Details
#6
Кафичите се сега криви, не митинзите што ги организира мицко за избори https://t.co/NpJ1HwRXKA
30ReTweets70Favorites·Details
#7
ВМРО е болест !!!
ВМРО е дијагноза !!! https://t.co/3tjKOdeMXC
23ReTweets90Favorites·Details
#8
Овие од вмро ме убедија да гласам за најкул пратеник до сега https://t.co/bM8fS6TQOf
19ReTweets99Favorites·Details
#10
Фејвовите на твитот на екс судијата-криминалец Владимир Панчевски
За ова ли давате пари бе гнојеви едни 🤦‍♂️ https://t.co/6jXJMI45pQ
26ReTweets61Favorites·Details
#11
НИКОГАШ СЕВЕРНА !!!
САМО МАКЕДОНИЈА !!!!
#ШкртамСеверна
Стоп комуњари !!!
23ReTweets64Favorites·Details
#12
Сестриве Ангела и Славица Тасевски ( умс до гроП ) ми изгледаат на доста здрави и исправени во кичмите... https://t.co/eTLwniY4AB
18ReTweets77Favorites·Details
#13
Сакате да се врати режимот на грујо ?
Тогаш гласајте за вмро https://t.co/O29dZQTW0t
23ReTweets59Favorites·Details
#14
МВРО-ВМРО из бек !!!
На Миленко и Љубче влакно не им фали https://t.co/v2Kryai5iE
21ReTweets65Favorites·Details
#15
Qре Атлантик е акцијата, а тебе никој не те следел пошо си небитен 😪 https://t.co/GKIhvP6pyB
14ReTweets86Favorites·Details
#16
Но тоа не е се.... https://t.co/6KOH9JH4sI
18ReTweets72Favorites·Details
#17
Зашто Владо ака Кендо, од неоддамна ја имал осигурано пекарата со највисокиот осигурителен пакет ?!? https://t.co/BP0iQH1OHS
22ReTweets59Favorites·Details
#18
Ху да фак ар ју ?! Љољ https://t.co/PhkQevo26N
6ReTweets106Favorites·Details
#19
#20
Боужееее од загрижени за здравјето на граџаните, за само 2 саати до убедлива победа
Давајте тоа дрогата доста ви беше... https://t.co/OF1zo5d052
13ReTweets81Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Маргаdenicammm199
2Владимир Панчевски / Vladimir Panchevskivladimirpanche668
3Сушантоrojsusanto61
4Фортификацијаfortiifikacija57
5Зоран Заевzoran_zaev45
6Alekmojtocak41
7Цандо Големиотcandogolemiot40
8Шо збориш бе.....????soajde34
9Археологотarheologot133
10Противизамprotivizam128