TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Flash Gordon @goranpavlovski2
#reach: 41188   ( 514th )
#followers: 1659   ( 2648th )
Сликава е од Бигорски!
Некој објаснување што е ова знаме/ симбол? https://t.co/SFahVBoQpf
15ReTweets45Favorites·Details
600 милиони евра заем!
Како бе!
Прашаа некого?
Одобри некој?
Они онака унилатерално си одлучија! А кој ќе ги враќа?
ОНИ!!!??
8ReTweets49Favorites·Details
Да излезе јавен оглас за вработување во јавна администрација и да се бара да бидеш Албанец е тешка дискриминација и апартхејд!
Сме ја заебале Јужна африка од 80- ти!
7ReTweets52Favorites·Details
Многу крадете а уште повеќе лажете!
2ReTweets3Favorites·Details
Па несмеат! Земале шефовите по некоја аванта! https://t.co/Fr4z5zS4dh
2ReTweets11Favorites·Details
Б'лгарите ни седат у влада, собрание поразни политички партии!
Време е и у устав да кцнат нали!
2ReTweets2Favorites·Details
Кога ќе те водат корумпирани политичари без мадиња и р'бет можете да стасате само на ѓубриштето на историјата!
2ReTweets9Favorites·Details
@cherga_omnes 🤣🤣🤣🤣🤣шо шмрка овој?!
1ReTweets3Favorites·Details
Како да излезат?! Пак да лажат! https://t.co/QrohxutiJ1
1ReTweets3Favorites·Details
Ја користам оваа прилика да ја подсетам владата да и опнат санкции на Кина!
Шо чекате бе!
1ReTweets3Favorites·Details
А да им го пуштиме Зоќи да ги подсети дека 5-6 пути ни дадоа датум! https://t.co/4qYR6lzvQC
1ReTweets2Favorites·Details
Јебала вас просечна плата!
1ReTweets6Favorites·Details
Двојни аршини нема во Македонија!
Ама тројни ,четворни колку сакаш!
1ReTweets1Favorites·Details
@BlackTaurus7 @Mojsoskata Ја ќе ти го дадам мојот!
Пс.ако ме научиш да го летам!😁
0ReTweets4Favorites·Details
@Sanjichak_ Јас пробав кебапи од Тетекс!
Респект!
0ReTweets4Favorites·Details
Држава ли е ова или панаѓур!?
Панаѓур!!
0ReTweets4Favorites·Details
@GeorgeFromMkd Зоран Заев!
0ReTweets4Favorites·Details
@KashlicOfficial + да се извинат и поклонат пред цел народ и да си отидат!
1ReTweets1Favorites·Details
Аман бе! Уште ли ќе не лажете! Море мрш! https://t.co/f8OhGIGBLQ
1ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Jasbrlabrla11
2💉crvenokosata 💉2eyeshadow7
3Капетански Дневник🏴‍☠️blacktaurus74
4Мојсоска 🇸🇾mojsoskata4
5Бредли Куперzmugalo4
6Lilithsanjichak_4
7Професор Др. Цветковиќtome_corner4
8Кашлиц 😷💉🧻🏳️‍🌈🇺🇸🇪🇺🇺🇦🇧🇬🇬🇷🇦🇱kashlicofficial3
9Горан Бабиќ 🔱🔱🔱goranbabik3
10Патлак илити пиштолposlediknapik3