TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ЛиманKaba #МДХ 2 bit COVID 🇲🇰 🇪🇺 @gorgietod
#reach: 11217   ( 1495th )
#followers: 1167   ( 3898th )
И? Уште мислите дека е нормален чоеков?! https://t.co/AorM4lBrk8
5ReTweets23Favorites·Details
@MickoskiHM Па нели го знаеш?! Само 2 збора биле модифицирани! Или лажеше?!
0ReTweets11Favorites·Details
Македонски новинарство! Какво е тоа фалсификувано Порше Кајен?! https://t.co/thA0LBTpsd
0ReTweets4Favorites·Details
@MickoskiHM А бе ти беше на позиција да иницираш инвестиции во енергетика и што направи?! Се претвори во ХидроМицко! Мрш бе!
0ReTweets7Favorites·Details
@kazi_ultimatum Лепи
Артист
Брат
0ReTweets3Favorites·Details
Evel!

ВМРО-ДПМНЕ нема да го поддржи францускиот предлог, вели пратеничката Дафина Стојаноска https://t.co/4rsRpOIKgZ
1ReTweets0Favorites·Details
А бе нема полошо од неебана! Ни ја цитира Генчовска! Фуј бе! https://t.co/8TmcAfVsNn
0ReTweets2Favorites·Details
@Solza_Grceva Еве бе Сузо. Ќе го објават денес па читај! Башка шо не го праша Жмице?! Он веќе го знаел!
0ReTweets2Favorites·Details
@kazi_ultimatum Биљазер
Гјаљи
Ееееј!
Ор ти!
0ReTweets1Favorites·Details
@masteryoda985 @KeSiLezite Добро де ШлАпасиев како по обичај си тропа како “Максим по дивизија”. Но, за банките ја се согласувам дека се лихвари од невиден размер!
0ReTweets1Favorites·Details
Господе боже женава!

Enter Data text here https://t.co/tJQJ85sfXZ
0ReTweets1Favorites·Details
@JankoBachev Неродените…не мислиш валјда на спеематозоидите?! Па тогаш сме катаљон бре!
0ReTweets1Favorites·Details
Fake Mice!

Check out this article: Мицкоски: Само два збора се модифицирани во новиот предлог - https://t.co/BuJwW5C15S
0ReTweets1Favorites·Details
@ElcheZelche Ај бе идете у курац! 100-тина будали ќе блокираат град! Лешпери!
0ReTweets1Favorites·Details
@levica_partija Меѓу кои и неговата семејна куќа!
0ReTweets0Favorites·Details
2 people followed me // automatically checked by https://t.co/FSEyUsCpcT
0ReTweets0Favorites·Details
@el_padrino____ Ово је чика Коле овај доле?!
0ReTweets0Favorites·Details
@direktorot123 Ќе има протести…на ХалкиДики!
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Locakazi_ultimatum2
2Христијан Мицкоскиmickoskihm2
3Master Yodamasteryoda9851
4Бобитокkesilezite1
5Јанко Бачев/Janko Bachevjankobachev1
6Блеферel_padrino____1
7Директоротdirektorot1231
8Солза Грчеваsolza_grceva1
9Елче Зелчеelchezelche1